Magic Crush Heykeltıraş Zayıflama - 2-12 CM Arası İncelme

Magic Crush Zayıflama

Magic Probe

Magic Crush Nedir ?

Magic Crush  Zayıflama Cihazı dışında birçok yöntemi denediniz fakat bir türlü istediğiniz bölgedeki yağlarınızı yakamadınız mı? Karın bölgesini eritemiyor, gıdıdan kurtulamıyor, basenlerinizde incelme olmuyor mu? Bölgesel incelme konusunda inanılmaz etkiler yaratan bir bölgesel incelme aleti var desek? Peki Magic Crush nedir?

 

Bu Aya Özel Ücretsiz 10 Dakika Deneme Hediye Ediyoruz. Fırsatı Kaçırma!

 

Diğer isimleri ile Heykeltıraş zayıflama, Magic Slim; 40 Khz ve 1.8 Mhz’ye kadar operasyon frekansları ile cildin normalleşmesini sağlar. Uygulanan gelişmiş ses dalgaları ile tam bir yağ yakma makinesidir. Mesela ciltteki sarkıklıkların giderilmesinde, çatlaklar ile mücadelede, lokalleşmiş yağların ve selülitlerin normalleşmesinde çok kısa sürede etki yaratır. Kadınlarda ve erkeklerde cerrahi yöntemlere gerek duymadan zayıflamayı sağlar. Özellikle düzenli spora gidemeyenlerin veya yoğun diyet yapamayanların tercihi. Ayrıca son zamanlarda popüleritesini gittikçe arttırmakta.

 

Tek Seansta En Az 2 CM İncelme!

 

Evet yanlış görmediniz. Yaptıranlar tek seansta en az 2 cm incelme görüyor! Bu incelme vücut yapısına göre tek seansta tam 10 CM’e kadar çıkabilmektedir. Bu nedenle bütün seansların sonucunda gözle görülür net fark oluşur.

 

Cihaz her bölge için ayrı bir sistem geliştirmiştir. Bu yüzden her bölgede maximum verimlilik sağlanır. Magic Crush yaptıranlar cerrahi işleme gerek kalmadan istedikleri bölgede incelmeye sahip olabilirler. Bu yüzden ameliyata girmek istemeyenler tarafından özellikle tercih edilir.

 

Ağrılı Bir İşlem Midir?

 

Uygulanan bölgeye ağrı ve acı hissetmemeniz için özel jel sürülür. Bu sayede işlem tamamen ağrısızdır.

İşlem herkese uygulanmaz. Mesela hamile, diyabet, epilepsi gibi rahatsızlıkları bulunan kişilere kullanılamaz. Regl döneminde ise birkaç gün ara verilerek regl dönemi bittiğinde devam edilir.

 
Kaç Seans Önerilir Ve Kaç Dakika Sürer?
 

Önerilen seans miktarı kişiden kişiye değişiklik göstermek ile birlikte ortalama 8 seansta iyi bir sonuca ulaşılır. İşlem süresi 30 dakikadır. Yağ hücreleri vücuttan lenfatik şekilde atılır. Bu yüzden sonuç kalıcıdır.

 

Magic Crush fiyat konusunda da sizleri tatmin eder. Abartıdan uzak ve fiyat&performans olarak ilerleyen Heykeltıraş zayıflama ile cebiniz yanmaz. Magic Crush fiyat konusunda bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

 
Magic Crush Hangi Bölgelerde Kullanılır?
 

Heykeltıraş zayıflama; vücudun her bölgesinde gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Özellikle karın, bacak, basen, göğüs, kol, sırt ve bel bölgelerinde iyi sonuçlar verir.

 

Sitemizde şu kısımlara da göz atabilirsiniz; EMSlimMicroplus, Hydrafacial Cilt Bakımı, G5 Masajı ve daha fazlası..

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Sonuçlarımızdan Birkaçı:
 
Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?
Şimdi Ara