fbpx

Vajina Bakımı

vajina bakımı

Vajina Bakımı Nedir?

Vajina bakımı son zamanlardaki en popüler uygulamalardan biridir. Cildimizin bakımsız kaldığında sorunlar yaşadığı gibi vajina bölgesi de bakımsız kaldığında türlü türlü sorunlar yaşayabilmektedir. Bu yüzden vajinada sivilce, genitalde sivilce ve diğer sorunları yaşamamak için vajina bakımı yaptırmaya ihtiyacımız var.  Vajina bakımı ile bir çok kadının istediği şey aslında cilde yapıldığı gibi temizleme, peeling, buhar ve maske işlemi yapılması. Bu işlemlerin hepsi vajina çevresine yani bikini bölgesine yapılabilir. Fakat bunda dikkat etmemiz gereken şey şu ki; yüzdeki cilt ile vajinadaki cildin farklı olduğu. Bu yüzden vajina bakımı için özel serum ve çeşitli peelingler gerektiğidir. Ayrıca bu bakım en çok karşılaşılan sorunlardan biri olan vajina bölgesinde kararma sorununa da çözüm olabilmektedir.

Genital Sivilce, Vajinada Kararma, Vajinada Sivilce Sorunlarına Veda Et!

Vajinada Sivilce Neden Çıkar?

Genital bölgede sivilce oluşması bir çok nedenden olabilir. Bazen de vajinada dış dudakta sivilce benzeri şişlik sorunları ile karşılabilirsiniz. Bunlar arasında tıraş olmak, yanlış veya zararlı duş jellerinin kullanılması, vajina temizleme ürünlerinde yanlış tercih, çok dar ve sıkı kıyafetler giyinmek, batık olan kıllar, genital bölgede jilet gibi ürünlerin kullanılması sayılabilir. Bunlara dikkat edilmediği sürece bir çok sorun ile karşılaşılabilir. Fakat bu sorunlar kalıcı değildir. Lily’s Studio’da profesyonel vajina bakımı ile sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Vajinada Dış Dudakta Sivilce Benzeri Şişlik

Vajinada dış dudakta sivilce benzeri şişlik; giriş bölgesi ve iç dudakların etrafında görülen şişliktir. Bunun sebebi HPV virüsü olabilir. Bunun haricinde iyi temizlenmemesi, dar kıyafetler giyilmesi, yanlış ürünlerin kullanılması da bir sebeptir. Eğer ileri gitmiş bir durum var ise hastanelerden uzman yardım alınabilir. Fakat çok büyük bir sorun yoksa stüdyomuzda uzmanlar tarafından en uygun vajina bakımı yöntemi ile bölge temizlenir. Bu gibi durumlarda gittiğiniz yerin profesyonel olması çok önemlidir. Amatör ellerde daha iyi sonuç beklerken daha kötü sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz..

Vajinal Bölgede Sivilceye Karşı Ne Yapılabilir?

Genital bölgede sivilce ile karşılaştığınız durumlarda şu şekilde yol izleyebilirsiniz. Öncelikle asla kendi başınıza patlatma, sıkma gibi işlemler yapmayınız. Bu durumlarda bölgeyi daha sivilceli ve sağlıksız bir duruma sokabilirsiniz. Öncelikle bölge bir uzman tarafından analiz edilmelidir. (Stüdyomuzda analizler tamamen ücretsiz olarak yapılmaktadir.) Eğer profesyonel vajina bakımı ile uygulama yapılabilecek bir bölge ise size neler yapılabileceği anlatılacaktır. Uzmanlarımız vajina bölgesinde sivilce ve diğer sorunlara karşı en doğru yolu size gösterecektir. İstediğiniz taktirde profesyonel vajina bakımı yapılarak bölgeye hiç bir zarar gelmeden en iyi sonucu almanız sağlanacaktır.

Elbette sadece ameliyatsız karın germe sağlamaz. Ameliyatsız karın germe dışında istediğiniz her bölgede incelme sağlayabilirsiniz. Bunlara örnek olarak: Bacak Sıkılaştırma, Selülit Bakımı, Popo kaldırma ve daha fazlası için sitemize bakabilirsiniz.

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?