Ameliyatsız Göğüs Dikleştirme - Sarkık Göğüs Önlemek - Lily's

Ameliyatsız Göğüs Dikleştirme

ameliyatsız meme dikleştirme

Ameliyatsız Göğüs Dikleştirme

3 ödüllü ameliyatsız göğüs dikleştirme uygulamamız ile hayalinizdeki diri, kalkık, sıkı ve sexy göğüslere sahip olmanızı sağlıyoruz! Fizyoterapistlerin de kullandığı Elektro Terapi ameliyatsız göğüs dikleştirme yöntemi ile 3 dalga boyu galvanik akımlar verilerek bölgede sıkılaşma, dirileşme, toparlama , dikleşme ve gençleşme sağlıyoruz. Ortalama 12 seans önerilen uygulama ile mükemmel sonuca en kısa sürede ulaşılır. 

 

Bu Aya Özel Ücretsiz 10 Dakika Deneme Hediye Ediyoruz. Fırsatı Kaçırma!

 

Ameliyatsız Meme Dikleştirme ve Göğüs Sıkılaştırma

 

Eski zamanlarda büyük göğüsler moda idi. Fakat son zamanlarda eskinin aksine daha diri, sıkı ve dik göğüsler moda. Yani bir nevi daha genç görünümlü göğüsler moda olmaya başladı. Bu da kadınların çoğunu göğüs gençleştirme, ameliyatsız meme dikleştirme sorunlarına karşı çözüm aramaya itti. Bu konuda fizyoterapistler tarafından da kullanılan elektro terapi sistemi çok iyi sonuçlar vermeyi vaat ediyor.

 

Sarkık Meme, Sarkık Göğüs Problemi ve Göğüs Sarkmasını Önlemek

 

Göğüs sarkması bir çok sebepten dolayı meydana gelebilir. Sarkık göğüs, sarkık meme sahibi olan kadınlar kendini rahatsız hissediyor. Ayrıca genç yaşta memede yalancı sarkma meydana gelebilmektedir. Memede yalancı sarkma; memenin aşağısındaki dokuların meme çizgisinin altına doğru sarkması durumunu ifade eder.  Ameliyatsız meme dikleştirme uygulamamız ile çok ileri gitmemiş sarkık göğüslere müdahale edilerek en sağlıklı şekilde tekrar eski görünümüne kavuşturulabilir. Meme gençleştirme işlemi olarak da anılan bu işlem sonrası gündelik hayata devam edilir, herhangi bir sorun yaşanmaz. Göğüs sarkmasını önlemek için uygulanan en acısız ve en konforlu işlemdir.

 
Göğüs Sıkılaştırma Ne Kadar Etkilidir?
 

Microplus elektro terapi cihazımız uygulanan bölgede direk olarak spor etkisi yaratır; gençleşme dirileşme ve toparlama sağlar. Tek seansında bile 72 saate kadar spor etkisi yarattığı düşünüldüğünde mükemmel etkiye ulaşmanız kaçınılmaz olur. Fakat ameliyatsız göğüs dikleştirme uygulamasında dikkat etmeniz gereken unsurlar vardır. Özellikle cihazın orjinal olması, uygulayan kişinin alanında eğitim almış, uzman olması gerekir. Çok uygun fiyatlı olduğunu düşündüğünüz yerler, uzman olmayan kişiler tarafından yapıldığında hem zamanınız, hem paranız boşa gitmiş olur. Üstelik daha da kötü sonuçlar doğurabilir.

 

Bunun dışında hamilelik, çocuk emzirme, aşırı kilo alıp verimi ya da hızlı kilo alıp verme durumlarında göğüste de çatlak ve deformeler meydana gelebilmektedir. Elektro Terapi uygulamamız bu gibi durumlarda da etkili olmaktadır. Dikleştirme sağlarken bölgede bulunan ince kırışıklıklar, çizgilere müdahale eder. Fazla yağlı olan göğüs bölgelerinde yağ erimesini sağlar. Meme gençleştirme özelliği sayesinde istediğiniz o çok güzel göğüslere sahip olabilirsiniz.

 
Ameliyatsız Göğüs Dikleştirme Acılı Bir İşlem Midir?
 

Sarkık meme ve göğüs sıkılaştırma konusunda uzman olan uygulamamız tamamen ağrısız acısız bir işlemdir; alanında gerekli izinleri almış, güvenilir cihazlardır. Fizyoterapistler tarafından da  kullanılan bir cihazdır bu yüzden herhangi bir yan etkisi yoktur. Üstelik olabildiğince yararı vardır.

 
Karın Bölgesi Dışında Etkili Midir?
 

Elbette sadece ameliyatsız karın germe sunmuyoruz. Mesela ameliyatsız karın germe dışında istediğiniz her bölgede incelme sağlayabilirsiniz. Bunlara örnek olarak: Bacak Sıkılaştırma, Popo kaldırma ve daha fazlası için sitemize bakabilirsiniz.

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip et.

Bazı Çalışmalarımız:
Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?
Şimdi Ara