fbpx

Göğüs Bakımı

göğüs bakımı

Göğüs Bakımı

Göğüs bakımı son zamanlarda yurtdışında en popüler olmaya başlayan uygulamalardan biridir. Özellikle göğüste sivilce, memede çıkan iltihaplı sivilceler gibi sorunlar çok sık başımıza geliyor. Göğüste sivilce çıkması çok sıradan bir şeydir. Çünkü günün çoğunda hatta neredeyse tamamında kapalı kalan bir bölge olan göğüsler bu sebepten dolayı nemli olur. Bu da göğüste sivilce çıkması gibi durumlara sebep olur. Göğsümde sivilce gibi bir şey çıktı vb. şikayetleriniz varsa hemen korkmayın. Bunun da çözümü var elbette. Lily’s Studio Nişantaşı olarak memede sivilce gibi sorunlara en iyi şekilde cevap veriyoruz. Göğüs bakımı bir nevi cilt bakımına benzese de göğüste kullanılan ürünlerin o bölgeye özel olması sonucun çok daha iyi olmasını sağlar. Göğüs bakımı özel göğüs kremi, peelingi, ve göğüs maskesi ile uygulanmalıdır. Ayrıca bunu yapacak olan uzmanın işinde çok iyi olması gerekir.

GÖĞÜS BAKIMINI ERKEN YAPTIR PİŞMAN OLMA!

Göğüste Sivilce Neden Çıkar?

Memede sivilce çıkma durumu bir çok sebepten olabilir. Bunlar sıcaklık, terleme, hormonlara bağlı sebepler, kıl folikürleri, yağ bezelerinin iltihaplanması… Ayrıca daha bir çok şey göğüste çıkan sivilce sebepleri arasında gösterilebilir. Fakat en çok rastlanan şey ise strestir. Diğer bir sebep ise sağlıksız ve düzensiz beslenmedir. Bunlara dikkat ettiğiniz taktirde memede sivilce oluşumunu azaltabilirsiniz.

Memede Çıkan İltihaplı Sivilceler Neden Olur?

Memede çıkan iltihaplı sivilceler ve memenin kahverengi kısmında sivilce bir çok sebebe bağlı olarak çıkabilir. Meme bölgemiz vücudumuzda ter bezlerinin en yoğun olduğu bölgelerden biridir. Bu ter bezleri bir çok sebepten tıkanabilir. Bu tıkanmalar ise göğüste sivilce çıkması ve memenin kahverengi kısmında sivilce çıkmasına sebep olur. Göğüste çıkan kılların alınması da aynı şekilde kıl kökü iltihabı yapabilir ve sivilce çıkmasına neden olabilir.

Memenin Kahverengi Kısmında Sivilce

Memenin kahverengi kısmında sivilce çıkması sorunu; batmış tüy, kişisel temizlik, süt kabarcıkları gibi durumlardan oluşabilir. Göğüs bakımı sayesinde göğüste sivilce çıkması en aza indirilebilir.

Göğüste Çıkan Sivilce Nasıl Temizlenir?

Göğüste çıkan sivilce temizliğini evde bilmediğiniz ürünler ile yaptığınız taktirde daha kötü sonuçlar almanız olağandır. Bunun için profesyonel göğüs bakımı yaptırmanız sizin için daha iyi olacaktır. İlk olarak göğüsteki sorun analiz edilir ve en doğru yöntem bulunur. Ardından bölgeye en uygun temizleyici ve peeling yapılır. Ozon buhar verilerek hem gözeneklerin açılması hem de öldü derilerin atılması sağlanır. Daha sonra sıkma işlemi ve fazla yağı alma işlemi sağlanır. Vortex başlıklı özel vakumlu başlıklar ile derinlemesine temizlik sağlanır. Bu sayede hem göğüste siyah noktalar hem de göğüste çıkan sivilce temizlenir. Her cilde uygun özel serumlarımız uygulanır ve özel maske ile işlem tamamlanır. Tek seansta bile farka şaşıracaksınız.

Bu bakımlar sadece göğüs bölgesinde yapılmaz. Onun haricinde popo, sırt, ayaklar, bacaklar ve genital bölge için de uygulanabilir.

Ayrıca sayfamızdan Ameliyatsız Göğüs Dikleştirme, Vücut Bakımı, Sırt bakımı, Bölgesel zayıflama ve daha fazlası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?