Popo Kaldırma - Popo Şekillendirme Uygulaması - Lily's Studio

Popo Kaldırma

popo kaldırma

Popo Kaldırma – Dikleştirme

 

Ameliyatsız popo kaldırma ve kalça şekillendirmenin mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Özellikle günümüzde düzgün, sexy görünümlü bir popoya sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Birçok kadının hayali sexy bir popoya sahip olmak. Peki nedir sexy poponun tanımı? Zamanla birlikte bu kavram da değişti. Artık büyük ve geniş popo yerine dar kalçalı ve arkaya doğru çıkık, squat etkili popolar “güzel” ve “sexy kabul edilmeye başlandı. Peki böyle popolara en hızlı nasıl sahip oluruz? İlla ameliyata girip acıyı çekmeye ve iz kalmasına gerek var mı? Cevabımız hayır gerek yok! Elektro Terapi sistemi ile birkaç seansta popo şekillendirme mümkün. Hem de ağrısız acısız.

 

Bu Aya Özel Ücretsiz 10 Dakika Deneme Hediye Ediyoruz. Fırsatı Kaçırma!

 

Ameliyatsız Popo Kaldırma İşlemi

 

Hem EMS hem de Elektro terapi teknolojisi; popo kaldırma ve kalça şekillendirme uygulamalarında mükemmel sonuçlar veriyor. Özellikle fizyoterapistlerin de kullanması bu cihazı güvenilir kılıyor. En ufak bir yan etkisi olmamakla birlikte mükemmel sonucu en kısa sürede veriyor.Microplus 3 dalga boyu galvanik akımlar vererek vücudun doğal formuna kavuşması, zayıflamış liflerin yenilenmesi ve onarılması sağlanır. Konnektif bağ aktivitesini arttırarak elastikiyet kaybını engeller ve vücutta kolajen ile elastin seviyesini arttırır. Protein sentezini arttırarak kan dolaşımı ve metabolizma hızlanır. Cilt yapısını yeniler, hücredeki iyileşmeyi sağlar. Selülitleri, portakal kabuğu görünümünü yok eder ve ciltte sıkılaşma, toparlama, dirileşme sağlar.

EMSlim ise bölgede yağ oranını net bir şekilde azaltırken kas oranının artmasını sağlar. Dünyada 1 numaralı sıkılaşma cihazı olarak bilinen EMSlim son zamanlarda ülkemizde de insanlar tarafından sık aranan cihazların başına geçmiş durumda. Tamamen ağrısız bir yöntem olduğu için uygulama yapılırken aynı zamanda Instagram‘da takılmanız bile mümkün.. Ameliyatsız popo dikleştirme olarak da bilinen bu yöntem popo şekillendirme konusunda tam bir uzman.

 

Popoda Tek Seansta 72 Saat Spor Etkisi Yaratır!

 

Aşırı kilo alıp verme sonucunda bazı kişilerde popo düşebilir, kalçalar ve bacak içinde sarkmalar görülebilir. Ya da genetik olarak poponuz düşük olabilir. Olaya bilimsel taraftan bakacak olur isek; kadın vücudunda genetik olarak 21 milyon, erkek vücudunda ise 18 milyon yağ hücresi vardır. Kadınlarda yağ dokusu erkeklere göre daha fazla olduğu için ve daha hızlı arttığı için portakal kabuğu görünümü ve selülit oluşur.

 

Fakat Korkmanıza Gerek Yok

 

Ameliyatsız popo kaldırma işlemi sadece bir tık uzakta. EMSlim ve Microplus popo şekillendirme işlemi ile istediğiniz mükemmel görünüme hemen sahip olabilirsiniz.

 

Mükemmel Popo Algısı Değişti

 

Büyük popolar önceden daha popüler olurken son zamanlarda bu değişti. Artık büyük popoların yerini; squatlı görünen, çıkık, toparlı ve dik popolar aldı. Bu yüzden son zamanlarda ameliyatsız popo dikleştirme ve kalça şekillendirme uygulamalarının popülaritesi arttı.

 
Acılı Bir İşlem Mi?
 

Ameliyatsız popo şekillendirme uygulaması tamamen acısız bir işlemdir. Sadece seanstan sonra spor yaktıktan sonra oluşan hantallık oluşabilir. Fakat bu da geçicidir. En ufak bir yan etkisi dahi yoktur.

 
Diğer uygulamalarımıza Da Bakabilirsin!
 

Üstelik vücut sıkılaştırma uygulamalarımız sadece ameliyatsız popo dikleştirme ile sınırlı değildir. Mesela Karın Toparlama, Bacak Sıkılaştırma, sırt toparlama, gıdı eritme….

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Bazı Sonuçlarımız:
Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?
Şimdi Ara