Ameliyatsız Gıdı Eritme - Tek Seansta Gıdınızdan Kurtulun!

Ameliyatsız Gıdı Eritme

ameliyatsız gıdı eritme

Ameliyatsız Gıdı Eritme

Ameliyatsız gıdı eritme yurt dışında en revaçta olan uygulamalardan biridir. Çünkü yağlanması en kolay, kurtulması en zor bölgelerin başında gelir. Yüzümüzde direk dikkat çeken bir bölge olduğu için de gıdı eritme en çok aranan çözümlerden biridir. Egzersizler vs de çoğu zaman işe yaramaz.

Hifu İle Tek Seansta Gıdı Yok Etme

Ameliyatsız gıdı eritme aleti çoğu kişinin ihtiyaç duyduğu bir alet. Gıdı yok etme ile ilgili Google’da çok sayıda arama var ve genelde gıdı egzersizleri karşımıza çıkıyor. Bunlar da uzun zaman denenmesi gereken ve genelde sonuç alınamayan egzersizler.

Hifu uygulaması ile tek seansta ağrısız acısız gıdınızdan kurtulabilirsiniz. ABD’de son zamanların en iyi gıdı eritme aleti olarak da bilinen uygulama bir çok ünlü tarafından da tercih ediliyor. Uzandığınız yerden sadece 20 dakika süren işlem ile kalktığınız gibi gıdınızdaki farkı görebilirsiniz. Emsallerine oranla ağrısız, kısa süreli olması ve işlemden sonra gündelik hayata devam edilebilmesi sebebi ile 1. tercih olmaktadır. İşlemden sonra direkt etki görülebildiği gibi sonraki 45 gün boyunca daha da iyi bir sonuç alınacaktır.

Microplus ve Magic Crush Uygulamaları

 

Hifu haricinde Microplus ve Magic Crush işlemleri de yine etkili olan uygulamalardandır. Magic crush daha çok yağlı olduğunda kullanılır. Microplus ise daha çok sıkılaşma, toparlamaya ihtiyaç olduğunda kullanılır. Ciltteki etkileri sadece gıdı eritme ile kalmaz.

Ameliyatsız Gıdı Eritmede Net %50 İndirim Fırsatı!

 

Hifu cihazımız FDA onaylı bir uygulamadır. Yani yapılmasında bir sorun olmayan bir uygulamadır. İşlemler salonumuzda uzman estetisyenler tarafından uygulanmaktadır. İşlemden önce analiz yapılarak işleme uygun olup olmadığınıza bakılır ve size sahip olmanız gereken bütün bilgiler verilir. Eğer işleme uygunsanız, gerekli bilgileri aldığınızı düşünüyorsanız işlem uygulanır. Analiz ve konsültasyonu tamamen ücretsizdir. 

Ameliyatsız Gıdı Eritme Acılı Bir İşlem Midir?
 

Hifu Gıdı yok etme uygulaması çok ince iğneler ile yapılır. Buna rağmen size en konforlu şekilde hizmet vermek için işlem öncesi bölge uyuşturulur. Bu sayede herhangi bir acı hissetmezseniz. İşlemlerin sonucuna önem verdiğimiz gibi konforunuza da önem veriyoruz.

Ameliyatsız Gıdı Eritme Fiyatları?
Ameliyatsız gıdı eritme fiyatları kişiden kişiye, ihtiyaçtan ihtiyaca göre değişkenlik gösterir. Fakat evde yapmaya çalıştığınız karışımlara, verdiğiniz zamana göre karşılaştırdığınızda emin olun çok daha uygun bir fiyat karşınıza çıkacaktır. Size en uygun fiyat, en iyi sonuç garantisi veriyoruz..
 

Salonumuzda bir çok uygulama mevcut. Bunlara örnek olarak: Bacak SıkılaştırmaPopo kaldırma ve daha fazlası için sitemize bakabilirsiniz.

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip et.

Bazı Çalışmalarımız:
 
Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?
Şimdi Ara