Pasif Jimnastik - Uzandığın Yerden Kas Çalıştır Yağ Yak!

Pasif Jimnastik

pasif jimnastik nedir

Pasif Jimnastik nedir? En basit tabiri ile uzandığınız yerden kaslarınızın çalışmasını, harekete geçmesini sağlayan bir yöntemdir. Deri altına özel dalgalar yollayan yöntem ile çalıştıramadığınız kasları bile çalıştırmanız mümkün. Kişinin istediği bölgeye pedler takılarak o bölgede normal şartlarda saatlerce harcanamayacak kadar fiziksel enerji harcamış etkisi yaratır. Kendi içinde özel seviyesi ve modu ayarlanarak kişiye özel çalışılabilir. Bu sayede kişinin beklentisine en iyi şekilde yanıt verir. Pasif jimnastik nedir sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

En büyük avantajlarından biri de uygulamadan sonra gündelik hayata devam edilebilir. Herhangi bir sorun yaşatmaz.

Pasif Jimnastik Aleti Kaç Seans Yapılmalı?

Stüdyomuzda bir kaç çeşit pasif jimnastik aleti bulunmakta. Uygulanan bölge, kişinin beklentisi, pasif jimnastik aleti seans ve dakika sayısını değiştirmektedir. Ortalama olarak seanslar 20-30 dakika arası sürer. Seans sayısı ise 6-15 arasında değişmektedir. Kişi ilk seansta bile etkisini rahatlıkla hissedebilir. Haftada en az 2, en fazla 3 kere uygulanabilir.

Ne İşe Yarar?

Kişinin ihtiyacına göre ayarlanabilme özelliği sayesinde isteyene zayıflama, isteyene sıkılaşma, isteyene ödem atma sağlar. İhtiyaca göre modu ayarlanmaktadır. Kullanıldığı bazı bölgeler;

  • Göğüs Dikleştirme
  • Popo Dikleştirme
  • Karın Toparlama
  • Sırt Toparlama
  • Bacak Sıkılaştırma ve daha fazlası..

Zayıflama ve Vücutta Sıkılaşma

Vücutta yoğun bir egzersiz etkisi yarattığı için metabolizmayı hızlandırır. Ayrıca verdiği enerji ile deri altında yağ hücrelerini uyarır ve yakımını sağlar. EMS teknolojili EMSlim uygulaması, elektro terapi olarak bilinen Microplus‘ın özel başlıkları ile mükemmel sonuca ulaşabilirsiniz. Bunların yanında daha iyi sonuç için stüdyomuzda bulunan Magic Crush ile de birlikte kullanıldığında gözlerinize inanamayacağınız farklar yaratmaktadır.

Kimlere Uygulanmaz?

Tamamen zararsız bir yöntemdir. Ama herkesin sağlık için yapması gerektiğini söylediğimiz egzersiz bile kimileri için yapılmaması gereken bir uygulama olabilir. Bu yüzden bazıları için uygulanmaması gereken bir yöntemdir. Kalp pili olanlar, hamilelere uygulanmaz. Ayrıca regl döneminde de ara verilmesi gerekir.

Pasif Jimnastik Yorumları Kadınlar Kulübü

Pasif jimnastik yorumları kadınlar kulübü yazılarak Google’da bir çok arama yapılabilir. İnternette son zamanlarda bir çok kadın ve erkek tarafından aranmaktadır. Uygulamadan oluşan memnuniyetleri bu şekilde araştırabilirsiniz.

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?
Şimdi Ara