Microplus Elektro Terapi - Vücut Sıkılaştırma Yöntemleri

Microplus Zayıflama

Microplus Elektro Terapi

Microplus Nedir?

Elektro Terapi olarak da bilinen Microplus zayıflama cihazı, mikro akımlar ile 3 dalga boyu galvanik akımları birleştirerek son teknoloji ile yapılmış bir cihazdır. Özellikle lokal yağ sorunlarına karşı inanılmaz sonuçlar vermektedir. Microplus; bölgesel zayıflama cihazlarında özellikle vücut şekillendirme ve vücut sıkılaştırma yöntemleri arasında en iyi sonuç veren cihazdır. Konnektif doku, kollajen ve elastin oranını üst seviyelere çıkarır. Bu sayede dokuların yeniden doğal haline dönüşmesini sağlar ve vücut toparlama, vücut sıkılaştırma, vücut şekillendirme sağlar.

 

Bu Aya Özel Ücretsiz 10 Dakika Deneme Hediye Ediyoruz. Fırsatı Kaçırma!

 

Microplus Elektro Terapi Ne İşe Yarıyor?

 

Microplus elektro terapi yöntemi; kaslarda kasılmalar yaratarak vücudun toparlanmasını sağlıyor. Kaslar ilk başta ihtiyacı olan enerjiyi ATP’lerden sağlıyor. Fakat Microplus sırasında ATP hızlı bir şekilde bittiği için geri kalan enerjiyi yağlardan ve glikojen depolarından sağlıyor. Bu sayede uygulanan bölgede hızlı bir şekilde yağ yakımını sağlıyor.

 

Aynı zamanda bağ dokusunun ana hücresi olan Fibroblastın üretimi arttırıyor. Fibroblast ise vücutta elastin liflerin ve ekstresellerin(dirilik ve gençlik oluşmasını sağlayan hücreler) üretimini arttırıyor. Bu sayede ciltte inanılmaz bir toparlama ve gençleşme etkisi yaratıyor.

 

Tek Seansta 72 Saat Spor Etkisi!

 

Microplus’ın en büyük artılarında biri ise vücutta spor etkisi yaratarak çalışmasıdır. Son zamanlarda sporcuların ve spora gitmeye üşenenlerin sıklıkla tercih ettiği Microplus; direk kaslarda kasılma sağladığı için mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca spor yapmış gibi kas geliştirme, vücut şekillendirme ve vücut sıkılaştırma sağlıyor. Sarkık kısımları çok kısa sürede toparlıyor. Tek seansı sporda geçirdiğimiz 72 saate bedel olması ile tercih ediliyor.

 
Acısız ve Güvenilir Bir Yöntem
 

Kişiye göre ayarlanabilen bir cihazdır. Bu sayede tamamen ağrısız&acısız bir yöntemdir. İlk seanstan sonra hafif hamlamalar olabiliyor bu da spor teknolojisine dayanması sebebi ile oluşuyor. Fakat bu da spor yaptıktan sonraki hamlamalara benzediği için özel hayatınızı kesinlikle etkilemiyor.

 

Microplus tamamen güvenilir bir cihazdır. Kötü yanının olmaması bir yana faydası çoktur. Ayrıca fizyoterapistler tarafından bel fıtığı gibi birçok soruna karşı da kullanılmaktadır.

 
Kaç Seans Gerekir ve Ne Kadar Sürer?
 

Önerilen seans miktarı kişinin vücut yapısı, yaşı gibi unsurlara göre değişiklik göstermek ile birlikte genelde ortalama 10-12 seans arası kullanılmaktadır. Tek bölgede tek seans ortalama 25 dakika sürmektedir. Seanslar arası süre kişiye göre ayarlanmak ile birlikte haftada en az 2, en fazla 3 kere uygulanmalıdır.

 

Kullanım Alanları:

 

Ameliyatsız Karın Germe

Ameliyatsız Yüz Germe

Bacak Sıkılaştırma

• Boyun Gençleştirme

• Gıdı Eritme

• Göğüs Sıkılaştırma

• Kol Toparlama

Popo Kaldırma

• Sırt Toparlama

 
 

Sıkılaşmada dünyanın 1 numaralı cihazı olan EMSlim’e, Magic Crush ve G5 cihazlarımıza, kalıcı makyaja ve daha fazlasına sitemizden bakabilirsiniz.

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Birkaç Çalışmamız:
Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?
Şimdi Ara