fbpx

Popo Bakımı

popo bakımı

Popo Bakımı

Popo bakımı hiç duymuş muydunuz? Tictoc, Instagram gibi hayatımızda yer edinen uygulamalarda popolar ile ilgili birçok challange görmüşsünüzdür. Bu sayede son yıllarda popoların çok daha fazla ön plana çıkmasına sebep oldu. Mesela  Ameliyatsız popo dikleştirme gibi uygulamalar da hayatımızda yer etmeye başladı. Fakat birçoğumuzun sorunlarından popoda sivilce çıkması, renk eşitsizliği çatlak vs… Bu gibi sorunlar yüzümüzde çıktığında hemen cilt bakımı alarak düzeltebileceğimizi biliyoruz. Aynı şekilde popoda da popo bakımı ile düzeltebildiğimizi söylesek? Dikkat edilmesi gereken konulardan biri; yapan uzmanın her bölge için farklı krem, maske ve ürün kullanmasıdır. Çünkü vücudumuzun her bölgesi farklı bakıma ihtiyaç duyar..

Cilt bakımı gibi popoya da özel maskeler, kremler ve ürünler üretilmeye başladı. Bu sayede popo bakımı son zamanlarda yurtdışında popüler uygulamalar listesinde yerini aldı. Peki popo bakımı ülkemizde çok gelişti mi? Malesef uygulanmıyor bile. Fakat Lily’s Studio‘da popo bakımı yaptırabilirsiniz! Popo için kullandığımız özel ürünlerimizle (mesela temizleyici, peeling, serum ve maskeler) kısa sürede farkı gösteriyoruz. Popomuz gün içerisinde en çok nefessiz kalan bölgelerdendir. Bu nedenle en çok bakım isteyen yerlerimizden birisidir. Bu özel bakım sayesinde çok daha güzel, pürüzsüz ve bakımlı popolara sahip olabilirsiniz.

POPO BAKIMINI DENE FARKI GÖR!

Popoda Sivilce Neden Çıkar?

Popoda sivilce çıkması çok olağan bir durumdur. Bu bölgedeki pütürler sivilce oluşumuna çok eğilimlidir. Tüm gün iç çamaşırlarımızı giymemiz sebebi ile popo bölgemiz nefes alamamaktadır. Bu nedenle bölge nemli, sıcak ve kapalı kalır. Bu gibi nedenler popoda sivilce gibi sorunların çıkması için en uygun koşullardır. Bunların yanında stres, adet dönemi,  genetik durumlar, düzelsiz ve sağlıksız beslenme, hava kirliliği, ilaç alımı, uygun olmayan ürünlerin kullanılması vs de popo sivilceleri ve diğer cilt problemlerine neden olmaktadır.

Popo Sivilcesi Nasıl Geçer?

Popo sivilcesi popoya özel uyguladığımız bakım ile kısa sürede geçer. Popo bölgesine uygulanan buhar ile gözenekler açılır. Ardından sivilce,akne, ölü deri, siyah noktalar temizlenir. Popo bakımı o andaki popo sivilcesi sorununu yok etmekle kalmaz, sonradan olabilecek sorunların da önüne geçer.

Son Yılların Trendi “popo maskesi”

Ciltte olduğu gibi popoya da özel maskeler vardır. Popo bölgesinde en iyi sonuç için ciltteki maskelerin kullanılmaması gerekir. Lily’s Studio Nişantaşı ve Bostancı olarak popo için özel olarak yapılan maskeler ve ürünleri kullanıyoruz. Son yıllarda popülerleşmeye başlayan bu uygulamada en iyi sonucu almak için acele et ve hemen yerini ayırt..

Bu bakımlar vücudun her bölgesinde uygulanabilir. Ayrıca sayfamızda EMSlim Sıkılaşma, Vajina Bakımı, Popo Dikleştirme ve daha fazlası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?