Ameliyatsız Yüz Germe - Hifu ile Tek Seansta Gençleş! Ulthera

Ameliyatsız Yüz Germe

ameliyatsız yüz germe

Ameliyatsız Yüz Germe (Face Lifting)

Ameliyatsız yüz germe (diğer adı ile face lifting) tekniği vücudumuzun temel çalışma mekanizmasına paralel bir prensiple yüzün gerdirilmesini ve daha güzel bir görünüm elde etmesini amaç edinir. Kırışıklık giderici özelliği bir yana yüzde daha estetik bir görünüm de sağlar. Bu nedenle cilt gençleştirme yanında erken yaşta yüz kırışıklığı için de iyi bir çözümdür.

 

Bu Aya Özel Microplus’ta Ücretsiz 10 Dakika Deneme Hediye Ediyoruz. 10 Dakikada Bile Fark Görebilirsiniz..

 

Neden Ameliyatsız Yüz Germe ?

 

Ulthera nedir? Fokuslu Ultrason olarak da bilinen Hifu işlemi ile cilt gençleştirmek artık çok daha kolay. FDA tarafından onaylı olan bu işlem ile tek seansta mükemmel fark görebilirsiniz. Çene çizgisini, çene, kaş ve boyunu tek bir işlemle kaldırmak ve sıkılaştırmak isteyenlerin ilk tercihidir.

Size en iyi hizmeti verebilmek için yüz germede 2 farklı cihaz kullanıyoruz. Bunlardan biri HiFu ultrasound yüz germe sistemidir. Ulthera (Ultherapy) olarak da bilinir. Farklı derinliklere inebilen özel başlıkları sayesinde kişiye özel deneyimi maksimuma çıkaran uygulama;  cildin altına termal enerji göndererek uygulanan bölgede kolajen miktarını arttırır ve sıkılaşma sağlar.  Fokuslu ultrason olarak da bilinen uygulama tek seansta inanılmaz farklar yaratır. Tek seans olarak uygulanması hem zaman kazanmanızı sağlar hem de sonucu en kısa sürede görmenizi sağlar. Fakat sarkmanın çok ileri seviyede olduğu durumlarda 2. veya 3. seans da uygulanabilir. 

Microplus ameliyatsız yüz germe tekniği ise vücudumuz için ilk başvurduğumuz sporun yüze bir alet yardımıyla uygulanması işlemidir. Yüzümüzde onlarca kas grubu vardır. Bu kasların uyarılması ve çalışması kas hacminin artmasına ve bağ dokuyu daha sıkı tutmasına neden olacağından Microplus ameliyatsız yüz germe face lifting tekniği çok basit ve oldukça faydalı bir tekniktir. 

Salonumuzda uzman estetisyenlerimiz eşliğinde uygulanan bu teknikler ile oldukça net sonuçlar elde etmekteyiz. Sonuç olarak ortalama 8-10 yaş gençleşme gerçekleşir. Aynı zamanda erken yaşta yüz kırışıklık sorununda da çok etkilidir.

 

Tek Seansta Bile Cildinizdeki Farkı Hissedin

Hifu yaptıranlar farkı tek seansta görmektedir.  Alın kırışıklığı sorununu yok eder, boyun gençleştirir. Etkisini 45 gün daha sürdürerek işlemden sonraki 45 gün boyunca daha da gerilme, gençleşme sağlar.   
 
 

Elektro terapide ise yüzümüzdeki kas grupları minik akımlar verilerek uyarılır. Kaslar bu ufak akımlar sayesinde gevşeme ve kasılma hareketlerini otomatik olarak yapar. Belli bir tekrarın ardından kaslar güçlenerek hacim kazanacak ve etrafındaki dokuyu çok daha sıkı tutacaktır. Ameliyatsız yüz germe tekniği güçlenen ve sıkılaşan kas gruplarının daha iyi beslenebilmesi için yüze uygulanan masaj yardımıyla kan dolaşımını ihtiyaç ölçüsünde arttırarak cildin daha kolay yenilenmesine ve güçlenmesine yardımcı olacaktır. Bu da yine uygulamanın devamı olarak akım veren cihazın ardından uzman estestisyenlerimiz tarafından uygulanmaktadır. 

 
Face Lifting Ağrılı Bir İşlem Midir?
 

MicroPlus uygulaması ağrısız ve sızısız bir işlemdir. Çok minik akımlar verildiğinden herhangi bir acı hissetmezsiniz. Cerrahi bir müdahale olmadan en net sonuçları görebileceğiniz bir yüz gerdirme ve gençleştirme uygulamasıdır. Aynı zamanda yüzdeki ödemlerin atılmasına da yardımcı olmaktadır. Yorgun gözlerin daha dinç görünüme kavuşmasına imkan tanıyan Microplus uygulaması ayrıca doğru kaslara uygulandığında kaş lifting etkisi de göstermektedir.

Hifu uygulaması ise ince bir iğne batması gibi hissiyat uyandırabilir. Uygulama öncesi uyuşturulan bölge ile acıyı 0’a indirerek bunun sadece histe kalmasını sağlıyoruz. İki uygulamada da seanslardan sonra gündelik hayatınıza devam edebilirsiniz.

Face Lifting Her Yaş Grubuna Uygun Mu?

Her yaş grubu ve her cilt tipi için ayrı bir planlama ve ilave uygulamalar gerekebilir. Ayrıca yaşı ilerlemiş olan kişilerde cilt gençleştirme ve face lifting, erken yaşta yüz kırışıklığı ile uğraşan kişilerde ise kırışıklıklardan kurtulmayı sağlar.

 
Ortalama Kaç Seans Gerekir ve Kaç Dakika Sürer ?

Microplus seanslarımız ortalama 25-30 dakika sürmektedir. Hifu ise 45 dakika sürmektedir. Hifuda önerilen seans normalde 1’dir fakat kişinin çok ihtiyacı olması durumunda 2. ve 3. seans da yapılabilmektedir. Microplus’da ise kişi ihtiyacına göre değişmekle birlikte ortalama 8-12 seans arasındadır.

 
Başka Cilt Bakım Uygulamalarınız Var Mı ?

Aklınıza gelebilecek her türlü cilt sorunu için uygulamalarımız mevcut. Göz atabilirsiniz; Hollywood Cilt Bakımı, BB GlowGreen Peel ve daha fazlası için sitemize bakabilirsiniz.

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Bazı Çalışmalarımız:
Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?
Şimdi Ara