fbpx

Ameliyatsız Yüz Germe

ameliyatsız yüz germe

Ameliyatsız Yüz Germe (Face Lifting)

 

Microplus ameliyatsız yüz germe( diğer adı ile face lifting ) tekniği vücudumuzun temel çalışma mekanizmasına paralel bir prensiple yüzün gerdirilmesini ve daha güzel bir görünüm elde etmesini amaç edinir. Bu nedenle cilt gençleştirme yanında erken yaşta yüz kırışıklığı için de iyi bir çözümdür.

 

Bu Aya Özel Ücretsiz 10 Dakika Deneme Hediye Ediyoruz. 10 Dakikada Bile Fark Görebilirsiniz..

 

Neden Microplus Ameliyatsız Yüz Germe ?

 

Vücudumuzu daha fit bir hale getirmek için ilk akla gelen spor yapmaktır. Neden bunu yaparız? Çünkü çalıştırdığımız kas grupları yağlanmanın önüne geçerek vücudu sarkık bir görüntüden kurtarır. Bu sebeple vücudumuz daha derli toplu bir görüntüye kavuşur. Ayrıca kaslarımızın güçlü olmasının görüntüden ziyade iskelet yapımızın daha dinamik olmasına, ve daha sağlıklı olmasına katkısına değinmemize sanırız gerek yoktur.

 

Microplus ameliyatsız yüz germe tekniği de vücudumuz için ilk başvurduğumuz sporun yüze bir alet yardımıyla uygulanması işlemidir. Yüzümüzde onlarca kas grubu vardır. Bu kasların uyarılması ve çalışması kas hacminin artmasına ve bağ dokuyu daha sıkı tutmasına neden olacağından Microplus ameliyatsız yüz germe face lifting tekniği çok basit ve oldukça faydalı bir tekniktir. Salonumuzda uzman estetisyenlerimiz eşliğinde uygulanan bu teknik ile oldukça net sonuçlar elde etmekteyiz. Sonuç olarak ortalama 8-10 yaş gençleşme gerçekleşir. Aynı zamanda erken yaşta yüz kırışıklık sorununda da çok etkilidir.

 

Tek Seansta Bile Cildinizdeki Farkı Hissedin

 

Uygulama cihazıyla yüzümüzdeki kas grupları minik akımlar verilerek uyarılır. Kaslar bu ufak akımlar sayesinde gevşeme ve kasılma hareketlerini otomatik olarak yapar. Belli bir tekrarın ardından kaslar güçlenerek hacim kazanacak ve etrafındaki dokuyu çok daha sıkı tutacaktır. Microplus yüz germe tekniği güçlenen ve sıkılaşan kas gruplarının daha iyi beslenebilmesi için yüze uygulanan masaj yardımıyla kan dolaşımını ihtiyaç ölçüsünde arttırarak cildin daha kolay yenilenmesine ve güçlenmesine yardımcı olacaktır. Bu da yine uygulamanın devamı olarak akım veren cihazın ardından uzman estestisyenlerimiz tarafından uygulanmaktadır. 

 
Face Lifting Ağrılı Bir İşlem Midir?
 

Micro Plus uygulaması ağrısız ve sızısız bir işlemdir. Çok minik akımlar verildiğinden herhangi bir acı hissetmezsiniz. Cerrahi bir müdahale olmadan en net sonuçları görebileceğiniz bir yüz gerdirme ve gençleştirme uygulamasıdır. Aynı zamanda yüzdeki ödemlerin atılmasına da yardımcı olmaktadır. Yorgun gözlerin daha dinç görünüme kavuşmasına imkan tanıyan Microplus uygulaması ayrıca doğru kaslara uygulandığında kaş lifting etkisi de göstermektedir. 

 
Face Lifting Her Yaş Grubuna Uygun Mu?
 

Her yaş grubu ve her cilt tipi için ayrı bir planlama ve ilave uygulamalar gerekebilir. Ayrıca yaşı ilerlemiş olan kişilerde cilt gençleştirme ve face lifting, erken yaşta yüz kırışıklığı ile uğraşan kişilerde ise kırışıklıklardan kurtulmayı sağlar.

 
Ortalama Kaç Seans Gerekir ve Kaç Dakika Sürer ?
 

Seanslarımız ortalama 25-30 dakika sürmektedir. Önerilen seans kişi ihtiyacına göre değişmekle birlikte ortalama 8-12 seans arasındadır.

 
Başka Cilt Bakım Uygulamalarınız Var Mı ?
 

Aklınıza gelebilecek her türlü cilt sorunu için uygulamalarımız mevcut. Göz atabilirsiniz; Hollywood Cilt Bakımı, BB Glow ve daha fazlası için sitemize bakabilirsiniz.

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Bazı Çalışmalarımız:
Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?