fbpx

EMSlim Vücut Sıkılaştırma

Emslim Vücut Sıkılaştırma

EMSlim vücut sıkılaştırma; pasif jimnastik ve kas simülasyonunda dünyadaki en gelişmiş sistemdir. EMS teknolojisi ile EMSlim; elektromanyetik dalgalar yaratarak derinin altına iner ve bölgedeki kaslara ulaşır. Bu bölgede spor ile yapılamayacak kadar kasılma yaratarak vücut sıkılaştırma sağlar. Daha fit olmak isteyen, daha sportif ve kaslı görünmek isteyenlerin 1 numara olarak tercih ettiği bir sistemdir. Özellikle spora gitmeye üşenenler, vakti olmayanlar ve tek seferde çok daha fazla etki görmek isteyenler için biçilmiş kaftandır. Bölgedeki kas miktarını %18 arttırırken yağları ise %21 azalttığı bilimsel olarak kanıtlanmış bir yöntemdir..

Tek Seansta 30.000 Mekik Etkisi! Üstelik Kısa Süreli Deneme Hediye..

EMSlim diğer adı ile emsculpt; ameliyatsız karın germe, popo dikleştirme, bacak sıkılaştırıcı, kol sıkılaştırma, bel inceltme, basen inceltme gibi özellikleri ile öne çıkmaktadır. Tek seansı yaklaşık sadece 30 dakika sürmektedir. Fakat bu 30 dakikada 30.000 mekik etkisi yaratabilmektedir.. Tamamen ağrısız ve acısız bir işlem olması ile özellikle tercih sebebidir. Uzandığınız yerden telefonunuz ile oynayarak yapabileceğiniz işlem ile en üst düzeyde vücut sıkılaştırma deneyimi yaşayabilirsiniz..

EMSlim Vücut Sıkılaştırma Yanında Yağ Yakımı Da Sağlar

Bilimsel olarak en basit şekilde açıklamak gerekirse; kişinin yaktığı kaloriden fazla kaloriyi aldığı durumlarda vücudu yağ depolamaya başlar. Bu da daha şişman bir görünüme neden olur. Emslim Emsculpt cihazı sadece vücut sıkılaştırma sağlamaz. Uygulama yapılırken vücut enerjiye ihtiyaç duyar. Enerjiyi de sağlamak için depolanan yağlar kullanılır. Ayrıca uzun dönemli olarak metabolizmayı hızlandırdığı için devamlı olarak yağ yakımını destekler.

Kişiye Özel Vücut Sıkılaştırma Ve Yağ Yakma Programları

EMSlim cihazında birden çok program vardır. Kas yapma, popo dikleştirme, bacak sıkılaştırıcı, HİİT cardio ve daha fazla uygulama seçeneklerini size sunabiliyoruz. Bu kadar çok seçeneğin olması da size daha özel bir deneyim ve daha iyi bir sonuç olanağı sunuyor.

Emslim Vücut Sıkılaştırma Sunduğu Avantajlar

Dünyanın 1 numaralı vücut sıkılaştırma cihazı olan Emslim Emsculpt normal antrenman ile elde  edemeyeceğiniz supramaximal kas kasılması sağlar. Bu kas kasılması normalinden çok daha uzun sürer ve vücut buna zamanla alışır. Vücut buna alıştıktan sonra kas gelişimi hiç olmadığı kadar hızlanır. Sağladığı avantajların bir kısmı:

  • Bölgesel Zayıflama
  • Vücut Şekillendirme ve Sıkılaştırma
  • Kas Kütlesini Arttırma
  • Vücutta Herhangi Bir İz Bırakmama
  • Uygulamadan Sonra Gündelik Hayata Devam Edebilme
  • Kan Dolaşımını Hızlandırma
  • Vücutta Denge Sağlama
  • Metabolizmada Hızlanma
  • Lenf Drenaj Sistemini Güçlendirme ve daha fazlası…
Emslim Hangi Bölgelere Kullanılabilir

Emslim belirli bir bölgeye uygulanıyor diyerek kısıtlayamayacağımız bir cihaz. İstenen her  bölgeye uygulanabilir olması ise en büyük avantajı. Özellikle karın kaslarını belirginleştirme, popo dikleştirme ve bacak sıkılaştırıcı en çok tercih edilen kullanım alanlarının başında geliyor.

Emsulpt Kaç Seans Gelmeliyim

Bazılarının vücut sıkılaştırmaya, bazılarının yağ yakmaya bazılarının ise ikisine birden ihtiyacı olabilir. Ve bu ihtiyaç oranı kişiden kişiye değişebilmektedir. Kişinin yağ oranı ve beklentisine göre gelmesi gereken seans sayısı değişiklik göstermektedir. Haftada en az 2, en fazla 3 gün uygulanmaktadır.

Emslim Kimlere Kullanılamaz

Emslim tamamen sağlıklı bir yöntemdir. Fakat kalp pili olan ve hamilelerde uygulanamıyor. Hamilelikten sonra ise kadınların son zamanlarda en çok tercih ettiği cihazların başında geliyor.

Emslim Fiyatları 2022

Emslim fiyatları kişinin ihtiyacı olan seans sayısı, istediği bölge gibi unsurlara göre değişmek ile birlikte genel olarak makul bir seviyededir. Net fiyat bilgisi almak için bize ulaşabilirsiniz.

 Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Emslim dışında Magic Crush, Microplus, Popo Dikleştirme, G5 Selülit Masajı ve daha fazlasını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarımızdan bazıları:

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?