Sivilce Bakımı - Sivilce Nasıl Geçer? Hemen Kurtulun!

Sivilce Bakımı

Sivilce Bakımı

Sivilce Bakımı – Sivilce Nasıl Geçer?

“Sivilce Bakımı nasıl yapılır ve sivilce nasıl geçer?” sorusu birçoğumuzun hayatında yer almıştır. Sivilceli cilt bakımı yapılırken öncelikle aktif akne temizleme yapılmalıdır. Akne ciltte kabarık şekillerde olur. Zamanında akne temizleme yapılmadığında ciltte iz bırakırlar. İltihaplı ve derin olan sivilceler daha çok iz bırakabilirler. Akne ya da bilinen diğer adıyla sivilce her insanda ve özellikte ergenlik döneminde kendini gösteren bir cilt hastalığıdır. Yağ bezi kanallarının (folikül) yüzeyinde daha yoğun bir yağ tabakası tıkanarak yağ bezelerinin salgıladığı yağın cilt dışarısına çıkmasından kaynaklanır. Sivilce bakımında buna sebep olan faktörleri bulmak çok önemlidir. Aksi taktirde sivilce nasıl geçer sorusu ile daha çok uğraşmamız gerekir.

 

Sivilce Lekeleri Nasıl Geçer ? Süreç Nasıl Olmalı ?

 

Önemli sorulardan biri de “Sivilce lekeleri nasıl geçer ?” sorusu. Sivilce Bakımı sonrasındaki süreç çok önemlidir. Akneli cilt sivilce bakımında sivilcelerin gerilemesi ve sonrasında oluşabilecek izlerin engellenmesi amaçlanır. Sistematik bakımlar ve peeling bakımı da tercih edilmelidir. Kullandığınız ürünler krem, jel, pormad yada losyon formunda olabilir. Sadece uygulandığı alana etki gösterirler. Bu nedenle kullandığımız ürünler ve bakım yöntemleri cildimize uygun olmalıdır.

 

Evde Sivilce Bakımı Yapabilir Miyim?

 

İsterseniz tabii ki yapabilirsiniz fakat yanlış yapılan bir sivilce bakımı ve akne temizleme daha çok “sivilce nasıl geçer”, “sivilce lekeleri nasıl geçer ?” gibi sorular sormamıza sebep olur. Yanlış yapılan uygulamalar cildimizi iyileştirmek bir yana daha kötü bir hale sokabilir. Bu yüzden mutlaka bir uzman tarafından uygulanması ve cildinize uygun olarak önerilen ürünlerin kullanılması önerilir.

 
Sivilce Lekeleri Nasıl Geçer ? Nasıl Yardımcı Olursunuz?
 

Öncelikle uzmanımız cildinizi analiz eder. Cildinizin yapısına göre Hollywood Bakımı, Medikal Cilt Bakımı ya da uygun olan diğer bakımları size sunar. Özellikle Hydrafacial; gözenekleri tıkayan kirleri, yağları temizlemek için salisilik ve glikolik asitlerinin bir karışımı uygulanmaktadır. Cilde aynı anda nemlendirici ,dolgunluk ve besleyicilik uygular. Bu sayede siyah noktalar, kirler, yağlar giderilir ve akne temizleme sağlanır. Ayrıca genişlemiş, tıkalı gözenek bakımı, cilt tonu eşitsizliği, yağlı ciltler, sivilce bakımı, leke bakımı, cilt bakımı, elastikiyet arttılması, çizgiler, kırışıklıklar ve cildin nemlendirilmesi gibi cildin ihtiyacına göre işlemler yapılır.

 
Cilt Sorunlarımı Çözebilir Misiniz?
 

 Lily’s Beauty Studio olarak Bostancı ve Nişantaşı’ndaki salonumuzda size yıllardır sektörde çalışmış, tecrübeli yaptığı işin bilincinde olan uzman kadromuz ile sağlıklı cildin ve uygun fiyatın garantisini veriyoruz. Sivilce nasıl geçer sorusunun en iyi yanıtını sizlere vermeye çalışıyoruz. En iyi yatırım cildimize yapılandır. Bu yüzden cilt bakımınızı yapacağınız yeri iyi seçmenizi önerir, sağlıklı hayatlar dileriz.

 
Hangi Ürünleri Önerirsiniz?
 

Piyasada birçok ürün olması iyi gibi görünse de aklımızı karıştırmaktadır. Özellikle bu ürünlerden hangisi cilt tipinize uygun bunu fark etmek zor olsa gerek. Size uygun olduğunu düşündüğünüz bir akne karşıtı temizleme köpüğü daha çok akne çıkmasına sebep olabilir. Özellikle böyle seri üretim ürünlerde birçok sorun olmaktadır.

 

Uzmanlarımızın cildinizi özel olarak analiz eder ve size cildinize en uygun ürünü önerir. Üstelik Türkiye’de bulunmayan, Fransa’dan özel olarak getirdiğimiz ürünlerle de cildinize farklı bir hava katabilirsiniz.

 
Göz Atabileceğim Başka Uygulamalarınız Var Mı?
 

Ayrıca şunlara da göz atabilirsiniz; Ameliyatsız Yüz Germe, Hydrafacial, Somon DNA Gençlik Aşısı

Ayrıyeten cildinizin her yerinde çatlak sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Bunun için Çatlak Bakımı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Bazı Çalışmalarımız:
Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?
Şimdi Ara