Göz Bakımı - Göz Altı Morluk ve Kırışıklıklar - Lilys Estetik Merkezi

Göz Bakımı

Göz Bakımı

Gözleri baştan güzelleştirmek özel göz bakımı ile Lily’s Studio’da! Göz altı morluklardan mı şikayetçisiniz? Göz çevresi kırışıklarınız mı var? Göz altına özel maskeler, ürünler ve son teknolojik göz bakım gözlüğü ile kırışıklara veda et, göz altı morluklarından kurtul ve daha genç, diri bir göz görünümüne hemen kavuş. Bakışlarınızda yorgunluk değil gençlik olsun..

Stres, Yorgunluk, İlerleyen Yaş..

İş hayatında veya özel yaşantıda yaşanan olaylar gözümüze hemen yansır. Gözde yorgunluk belirtileri oluşur, göz altı morluklar kendini daha çok göstermeye başlar. Yaşın da ilerlemesi ile birlikte kırışıklıklar(kaz ayağı) artarak daha belirgin hale gelir. Evde kullanılan kozmetik ürünler bir yere kadar düzenlese de tam anlamıyla istediğiniz sonucu veremez. Daha iyi sonuç almak için bir uzmandan yardım almanız daha doğru olacaktır.

Özel Ürün ve Maskelerle Göz Bakımı

Göz altına özel yurtiçi ve dışından özel olarak getirdiğimiz ürünler ile göz bakımı yapılıyor. Göz bakım gözlüğü ile rahatlama sağlanırken diğer yandan göz kırışıklıklarının açılmasını sağlar, lifting etkisi oluşturur.

Göz Torbalarının Azalmasını Sağlar,

Kişiye özel yapılan göz bakımı ile torbalarda azalma sağlanır. Göz altını uyarır ve şişkinliği azaltır.

Göz Çevresi Bakımı Kaç Seans Önerilir? Fiyatları Nedir?

Göz çevresi bakımında kaç seans gerektiği kişinin ihtiyacına göre uzman tarafından belirlenir. Göz çevresi kırışıklıklarının yoğunluğu, göz morlukları gibi durumlar seans sayısını etkiler. İhtiyaç duyulan seans sayısı uygulandığında istenen sonuç alınır.

Göz çevresi bakımında fiyatlar değişiklik göstermekle birlikte uçuk olmamaktadır. Cilt bakımına yakın ya da bir tık üstü fiyatlar uygulanabilir. Fakat fiyatlar da yine aldığınız pakete ve seans sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden net bir tutar belirtmek doğru olmamaktadır.

Göz insan bedeninde önemli bir yere sahip olduğu için bakımları yaptığınız yerlere dikkat etmeniz gerekir. Absürt derecede ucuz olan yerlerde kaliteli ürün kullanılma ihtimali olmadığı için yarar bir yana zarara uğrayabilirsiniz. Gideceğiniz yerin hijyenine, merdiven altı olmamasına dikkat etmenizi öneririz.

Göz bakımı haricinde sayfamızdan Green Peel, Çatlak Bakımı, Pumpkin Peel ve daha fazla uygulamaya bakabilirsiniz.

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?
Şimdi Ara