fbpx

Somon DNA

Somon DNA Gençlik aşısı

Somon DNA nedir?

Somon DNA, polinükleotid olarak nitelendirilen ciltteki hücre yapımına yardım eden maddedir. Ölü ciltleri canlandırmak ve cildi gençleştirmek için kullanılır. Somon DNA; hyalüronik asitler ile omega 3 bakımından çok zengin olan somon balığının spermlerindeki DNA moleküllerinden oluşur.

Yaşlanma Karşıtı Mucize

Yaşlanmayı durduramazsını fakat etkisini azaltabilirsiniz! Derin kırışıklıklara kesin çözüm sunuyoruz. Zamanın cildimizde bıraktığı kırışıklıklar, lekelerde inanılmaz etki yaratan somon DNA gençlik ile farkı tek seans sonucunda bile görebilirsiniz. İçerinde hücre yenileme konusunda çok önemli olan maddeleri bulunduran bu mucize, cildinizdeki yaşlılık belirtilerini atar ve cildinizi kuru mat görünümden kurtarır.

İnanılmaz Faydaları Gözünüzle Görün

Yüz gençleştirme, gevşemiş olan yüz ve boyun cildini kulak önü ve saçların başlangıç çizgisinden itibaren ,yüzün gençleşmesini, parlamasını, canlanmasını, toparlanmasını, gözeneklerin sıklaşmasını, daha sağlıklı görünen bi cildin oluşumunu sağlamaktır. Zamanın doğal seyri olan yaşlanmanın ve yer çekiminin etkileri insan vücudundaki her alanda  farklı şekilde görünmeye başlar. Kişi yaş aldıkça cilt sıkılığını ve elastikiyetini kaybeder. Bu durum güzellik algısının en fazla dikkatleri çektiği yüzümüzde görülür. İlerleyen yaşına rağmen içinde inanılmaz bir gençlik hissi duyan, daha genç görünmeyi arzu eden, yıllara yenilmek istemeyen insanlar tarafından talep edildiği için yüz gençleştirme günümüzde popüler hale gelmiştir. Genellikle çene hattı belirginliği kaybolduğunda boyun cildi daha gevşek ve sarkık bir duruma geldiğinde, elmacık kemiklerindeki dolgun görüntü yaşlanma ile beraber azalıp sarktığında, yüzümüze çöküntüler ve derin çizgiler oluştuğunda gülümsediğimizde iki parantez gibi ağız köşelerinin yanlarında oluşan nazolabial oluklar daha derin hale geldiğinde yüz gençleştirme işlemi yaptırmaya gerek duyabilirsiniz.Bunun yanı sıra yüz yenilenir, parlar daha renk dengesi, dirilik meydana gelir.

Somon DNA Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

İşlem yapılmadan önce birkaç konuya dikkat edilmesi gerekir. Mesela yakın zamanda alkol kullanılmamış olmalı. Yakın zamanda cilt bakımlarından herhangi biri yapılmamalı. Kullanılan ilaç varsa bunun önce uzmanımıza iletilmesi gereklidir. Uygulamanın yapılacağı gün kesinlikle makyaj yapılmamalı ve yüz bölgesi güneşe karşı korunmalı.

Somon DNA İşlemi Ne Kadar Sürer?

Somon DNA kısa süren bir işlemdir. Ortalama 15-20 dakika sürer. Bu işlem sırasında anestezi veya uyuşturma gibi işlemlere gerek duyulmaz. Kişinin isteğine bağlı olarak tek seans yapılabilir fakat en etkili çözüm için uzmanlarımız tarafından önerilen miktarda yapılması gerekir. 2 seans arasındaki süre kişinin cilt yapısına göre değişmekle birlikte en fazla 1 ay olur. Eğer cildiniz çok problemli ise birkaç seans yapmak çok daha etkili olur.

Somon DNA Ücreti Ne Kadardır?

Somon DNA işlemi öncesi uzmanlarımız cildinizi analiz eder. Bu doğrultuda kaç seansa ve ne kadar miktara ihtiyacınız olduğu belirlenir. Bu yüzden net bir rakam vermek doğru olmaz. Uzmanlarımızın yönlendirmesi doğrultusunda bir fiyat belirlenir. Somon DNA uygulaması benzerleri arasında hem uygun olması, hem de en iyi sonucu vermesi ile ön plana çıkmaktadır.

Ayrıyeten diğer içeriklerimize de göz atabilirsiniz. Sivilce Bakımı, Hydrafacial Cilt Bakımı ve çok daha fazlası için sitemizi kontrol edebilirsiniz..

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?