Bölgesel İncelme - Hemen Hayalindeki Görünüme Kavuş!

Bölgesel İncelme

bölgesel incelme

 
 

Bölgesel İncelme ve Sıkılaşma

 

Ameliyatsız bölgesel incelme ve sıkılaşma gittikçe popülerleşen ve tercih edilmeye başlanan uygulamadır. En hızlı kilo verme yöntemleri arasında ilk sırada yer alması da popülerleşmesini sağlayan en önemli etkilerdendir.  Kilo fazlalığı dünyanın bir çok gelişmiş ülkesinde aşırı sağlık sorunu kapsamında değerlendiriliyor. Gerek insanların beslenme alışkanlıkları, gerek insanları hareketsiz zaman geçirmeye yönlendiren uygulamalar, oyunlar, iş hayatı vb. aktiviteler kilo alımında doğrudan ilgilidirler. Fakat buna çözüm bulmak eskisi kadar zor değil. Biraz sabır da eklenince bölgesel zayıflama konusunda başarı kaçınılmaz olacaktır. En hızlı kilo verme uygulaması alanında uzman olan estetisyen ve diyetisyenlerimiz ile ve onlara yardımcı son teknoloji bölgesel zayıflama aletleri ile yapılmaktadır. Size bölgesel incelmede mükemmel sonucu garanti ediyoruz.  Size bölgesel zayıflama konusunda yardımcı olmak bizim için mutluluk kaynağı olacaktır. Size uygun olan bölgesel zayıflama yöntemleri stüdyomuzda belirlenerek, en erken sürede gerekli görülen bölgelerde en hızlı kilo verme sağlanacaktır.

 

Ayrıca Bu Aya Özel Ücretsiz 10 Dakika Deneme Hediye Ediyoruz. Fırsatı Kaçırma! En Hızlı Kilo Verme, Tek Seansta 2-8 CM Arası İncelme Garantisi..

 

Peki Hangi Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Öneriyoruz?

EMSlim vücut sıkılaştırma; pasif jimnastik ve kas simülasyonunda dünyadaki en gelişmiş sistemdir. EMS teknolojisi ile EMSlim; eloktromanyetik dalgalar yaratarak derinin altına iner ve bölgedeki kaslara ulaşır. Bu bölgede spor ile yapılamayacak kadar kasılma yaratarak vücut sıkılaştırma sağlar. Daha fit olmak isteyen, daha sportif ve kaslı görünmek isteyenlerin 1 numara olarak tercih ettiği bir sistemdir. Özellikle spora gitmeye üşenenler, vakti olmayanlar ve tek seferde çok aha fazla etki görmek isteyenler için biçilmiş kaftandır. Bölgedeki kas miktarını %18 arttırırken yağları ise %21 azalttığı bilimsel olarak kanıtlanmış bir yöntemdir..

 

EMSlim İle Tek Seansta 30.000 Mekik Etkisi Yaratın!

 
 

Diğer bir adı elektro terapi olan Microplus bölgesel incelme cihazı; 3 dalga boyu galvanik akım üreterek bölgesel en hızlı kilo verme, toparlama, dirileşmeyi sağlar. Ayrıca Microplus ameliyatsız bölgesel incelme en güvenli yöntemdir. Neredeyse her bölgede etkin sonuçlar verebilen Micro Plus, vücudun doğal formuna kavuşmasını sağlar. Konnektif yani bağ doku aktivitesini arttırmak sureti ile kolajen ve elastin üretimini hızlandıran Micro Plus bölgesel zayıflama ile kan dolaşımını ve protein sentezini arttırır. Bu sayede hücre metabolizmasını hızlandırarak cilt yapısını yeniler. Ayrıca selülit benzeri zayıflamış lifleri de vücuttan temizler. Hücredeki bu iyileşme ile birlikte portakal görünüme veda eder ve bu sayede selülitli, yağlı bölgede gözle görülür sonuçlar elde edilir.

 

Rakipleri arasında en güvenilir teknolojiye sahip olan Microplus elastikiyet kaybının önüne geçer. Sadece vücutta değil aynı zamanda yüzde de kullanılır.  Yüzde sıkılaşma, gençleşme ve dirileşme sağlar. Ayrıca gıdı sorununa karşı en etkili yöntemdir. Kırışıklıklarda gözle görülür bir gelişme elde edersiniz. Microplus yöntemi cerrahi operasyonları içermediği için son yıllarda daha da çok ön plana çıkmaya başlamıştır.

Tek Seansta Bile İncelmeyi Görün!

 

Bölgesel zayıflama aletleri arasında bölgesel kilo vermede çok iddialı olan diğer cihazımız Magic Crush .  Heykeltraş zayıflama adı ile de bilinen Magic Crush tek seansta en az 2 CM incelme garanti etmek ile birlikte 12 CM kadar çıkabilmektedir. En hızlı kilo verme denince akıllara gelen Magic Crush ile büyük değişime başlayabilirsiniz. Yumuşak selülit bölgelerinin normal haline dönmesini sağlar. Ciltte sarkıklık toparlar, lokalize olmuş yağları yok eder. Cildi çatlak ve gevşek görüntüden arındırır. 25 ile 45 arası Khz ve 1,8 Mhz frekansları ile darbeler uygulayan tam bir yağ yakma makinesidir. Kullanılan özel jel sayesinde hiçbir acı hissedilmez. Bu yüzden ağrısız acısız bir yöntemdir.

 

Özel ritmik cihazı olan G5 de bölgesel zayıflama yöntemleri arasında ön plana çıkmaktadır. Vücudun her yerine uygulanabilen G5 bölgesel zayıflama masajı özellikle selülitlerin giderilmesinde inanılmaz fark yaratır. Ek olarak laktik asit ve ödemin atılmasında inanılmaz bir etkiye sahiptir.

 

Bölgesel Zayıflamada Kaç Seans Öneriyorsunuz?

 

Bölgesel zayıflamada kaç seans önerdiğimiz kişiden kişiye, vücuttan vücuda değişiklik göstermek ile birlikte ortalama 10-12 seans arasında sürmektedir. Uzman estetisyenler tarafından iyi bir şekilde yapılan seanslar sonucunda istenilen sonuca ulaşılabilmektedir. En hızlı kilo verme programı sizin için özel olarak oluşturulur.

 
Seanslar Ne Kadar Sürmektedir?
 

Seansların uzunluğu bölgesel incelme aletleri ve uygulanan bölgeye göre değişiklik göstermektedir. En hızlı kilo verme için en az 25 dakika süren uygulamalarımız en fazla 40 dakika sürmektedir.

 
Ağrılı Bir İşlem Midir?
 

Uygulamalarımızda özel olarak jeller kullanılır. Bu sebeple ağrısız ve acısız bir yöntemdir. Ayrıca kullandığımız bölgesel incelme aletleri güvenilirdir.

Bölgesel İncelme Fiyatları Nedir?
 

Bölgesel incelme fiyatları uygulanan cihaz, uygulanan bölge ve alınan toplam seansa göre değişiklik göstermektedir.  Bu nedenle bölgesel zayıflama seans fiyatlarında net fiyat bilgisi verilmesi doğru olmamaktadır. Lily’s Studio olarak size uygun fiyat, en iyi hizmet, en hızlı kilo verme garantisi veriyoruz. Bölgesel incelme fiyatları hakkında bilgi almak için bize hemen ulaşabilirsiniz!

 
Bölgesel İncelme Kullanıldığı Bölgeler;
 
 

Bölgesel incelme için her türlü cilde özel bir kaç farklı cihaz kullanıyoruz. Bu sayede size en iyi sonucu sunuyoruz.

Emslim, Magic Crush , Microplus ve G5 cihazlarımıza da bakabilirsiniz.

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

 

  • nasıl hızlı kilo veririm
  • bölgesel incelme
  • bölgesel incelme
  • bölgesel incelme
  • bölgesel zayıflama
  • bölgesel zayıflama
  • bölgesel zayıflama
  • bölgesel zayıflama
  • Popo Dikleştirme
  • Popo Kaldırma

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?
Şimdi Ara