fbpx

Bölgesel İncelme

Bölgesel İncelme

Ameliyatsız bölgesel incelme gittikçe popülerleşen ve tercih edilmeye başlanan uygulamadır. Kilo fazlalığı dünyanın bir çok gelişmiş ülkesinde aşırı sağlık sorunu kapsamında değerlendirilmektedir. Gerek insanların beslenme alışkanlıkları, gerek insanları hareketsiz zaman geçirmeye yönlendiren uygulamalar, oyunlar, iş hayatı vb. aktiviteler kilo alımında doğrudan ilgilidirler. Biraz sabır da eklenince bölgesel zayıflama konusunda başarı kaçınılmaz olacaktır. Alanında uzman olan estetisyen ve diyetisyenlerimiz ile ve onlara yardımcı son teknoloji bölgesel zayıflama aletleri ile size bölgesel incelmede mükemmel sonucu garanti ediyoruz.  Size bölgesel zayıflama konusunda yardımcı olmak bizim için mutluluk kaynağı olacaktır. Size uygun olan bölgesel zayıflama yöntemleri merkezimizde belirlenerek, en erken sürede gerekli görülen bölgelerde hızlı kilo vermeniz sağlanacaktır.

Bu Aya Özel Ücretsiz 10 Dakika Deneme Hediye Ediyoruz. Fırsatı Kaçırma! Tek Seansta 2-8 CM Arası İncelme Garantisi..

Peki Hangi Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Öneriyoruz?

Diğer bir adı elektro terapi olan Micro Plus bölgesel incelme cihazı; 3 dalga boyu galvanik akım üreterek bölgesel kilo verme, toparlama, dirileşmeyi sağlar. Micro Plus ameliyatsız bölgesel incelmede en güvenli yöntemdir. Neredeyse her bölgede etkin sonuçlar verebilen Micro Plus, vücudun doğal formuna kavuşmasını sağlar. Konnektif yani bağ doku aktivitesini arttırmak sureti ile kolajen ve elastin üretimini hızlandıran Micro Plus bölgesel zayıflama ile kan dolaşımını ve protein sentezini arttırır, hücre metabolizmasını hızlandırarak cilt yapısını yeniler. Selülit benzeri zayıflamış lifleri de vücuttan temizler. Hücredeki bu iyileşme ile birlikte portakal görünüme veda eder ve selülitli, yağlı bölgede gözle görülür sonuçlar elde edilir.

Rakipleri arasında en güvebilir teknolojiye sahip olan Microplus elastikiyet kaybının önüne geçer. Sadece vücutta değil aynı zamanda yüzde de kullanılır.  Yüzde sıkılaşma, gençleşme ve dirileşme sağlar. Gıdı sorununa karşı en etkili yöntemdir. Kırışıklıklarda gözle görülür bir gelişme elde edersiniz. Microplus yöntemi cerrahi operasyonları içermediği için son yıllarda daha da çok ön plana çıkmaya başlamıştır.

Yeni nesil ödüllü Microplus; vücutta 72 saat spor etkisi yaratarak spor yapmadığınız halde yapıyormuş gibi kasların gelişmesini sağlar. Haftada ortalama 2-3 gün önerilen Microplus'da %50'e varan indirim üstüne sürpriz hediyelere sahip olmak için iletişim bilgilerin bırakman yeterli.

Bölgesel zayıflama aletleri arasında bölgesel kilo vermede çok iddialı olan diğer cihazımız Magic Probe.  Heykeltraş zayıflama adı ile de bilinen Magic Probe tek seansta en az 2 CM incelme garanti etmek ile birlikte 12 CM kadar çıkabilmektedir. Yumuşak selülit bölgelerinin normal haline dönmesini sağlar. Ciltte sarkıklık toparlar, lokalize olmuş yağları yok eder. Cildi çatlak ve gevşek görüntüden arındırır. 25 ile 45 arası Khz ve 1,8 Mhz frekansları ile darbeler uygulayan tam bir yağ yakma makinesidir. Kullanılan özel jel sayesinde hiçbir acı hissedilmez. Ağrısız acısız bir yöntemdir.

Özel ritmik cihazı olan G5 de bölgesel zayıflama yöntemleri arasında ön plana çıkmaktadır. Vücudun her yerine uygulanabilen G5 bölgesel zayıflama masajı özellikle Selülitlerin giderilmesinde inanılmaz fark yaratır. Laktik asit ve ödemin atılmasında inanılmaz bir etkiye sahiptir.

Bölgesel Zayıflamada Kaç Seans Öneriyorsunuz?

Bölgesel zayıflamada kaç seans önerdiğimiz kişiden kişiye, vücuttan vücuda değişiklik göstermek ile birlikte ortalama 10-12 seans arasında sürmektedir. Uzman estetisyenler tarafından iyi bir şekilde yapılan seanslar sonucunda istenilen sonuca ulaşılabilmektedir. 

Seanslar Ne Kadar Sürmektedir?

Seansların uzunluğu bölgesel incelme aletleri ve uygulanan bölgeye göre değişiklik göstermektedir. En az 25 dakika süren uygulamalarımız en fazla 40 dakika sürmektedir.

Ağrılı Bir İşlem Midir?

Uygulamalarımızda özel olarak jeller kullanılır. Kullandığımız bölgesel incelme aletleri güvenilirdir ve tamamen ağrısız acısız yöntemlerdir.. 

Bölgesel İncelme Fiyatları Nedir?

Bölgesel incelme fiyatları uygulanan cihaz, uygulanan bölge ve alınan toplam seansa göre değişiklik göstermektedir.  Bölgesel zayıflama seans fiyatlarında değişikliği etkileyen bu nedenlerden dolayı net fiyat bilgisi verilmesi doğru olmamaktadır. Lily's Studio olarak size uygun fiyat, en iyi hizmet garantisi veriyoruz. Bölgesel incelme fiyatları hakkında bilgi almak için bize hemen ulaşabilirsiniz!

Bölgesel İncelme Kullanıldığı Bölgeler;

• Bacak Sıkılaştırma

• Boyun Toparlama

• Göğüs Sıkılaştırma

• Karın Toparlama

Popo Kaldırma – Dikleştirme

• Sırt Toparlama

• Selülit Bakımı

• Yüz Toparlama

Magic Probe, Microplus ve G5 cihazlarımıza da bakabilirsiniz.

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?