fbpx

Vücut Bakımı

vücut bakımı

Vücut Bakımı

 

Vücut bakımı son zamanlarda çok popüler olan uygulamalardan biridir. Ülkemizde bakım sadece cilt bakımı olarak düşünülür. Fakat Lily’s Studio olarak bunu tüm vücuda profesyonel olarak yaydık. Vücutta sivilce ve vücutta sivilce gibi kabarcıklar oluşabilir. Ancak vücutta sivilce gibi kabarcıklar ile vücuttaki sivilceler arasında fark vardır. Fakat ikisine de müdahale edilmesi gerekir. 

 

Vücut bakımı popoya, genitale, bacaklara, göğüse, sırta, kola, dekolte bölgesine uygulanabilir. Vücut bakımı her bölgeye özel maske ve kremler ile yapılır. Unutmayın vücudumuz en büyük yatırımımızdır. Bu yüzden özel bakıma ihtiyacı vardır.

Vücudumuzun her bölgesi farklı bakıma ihtiyaç duyar. Bu yüzden dikkat edilmesi gereken konulardan biri; yapan uzmanın her bölge için farklı krem, maske ve ürün kullanmasıdır.
 
 

 

Vücuduna Yatırım Yap Hep Genç ve Mükemmel Kal!

 

Vücutta Sivilce Neden Olur?

 

Vücutta sivilce neden olur sorusu son zamanlarda çok aranıyor. Mesela genetik faktörler, stres, düzensiz ve sağlıksız beslenme, hava kirliliği, ilaç alımı, uygun olmayan duş jelleri ve kozmetikler, kadınlarda adet döngüsü.. ve daha fazlası vücutta sivilceler çıkmasına sebep olabilir. Vücutta sivilce gibi kabarcıklar neden olur? Bu soru da son zamanlarda en çok aranan sorulardan biridir. Vücutta sivilce gibi kabarcıklar neden olur sorusuna da yukarıdaki cevaplar verilebilir. 

 

Vücutta sivilce çıkması sorunundan kurtulmak ve pürüzsüz bir vücut için bunlara dikkat etmeniz gerekir. Dikkat etmek ne kadar zor olsa da.. Ayrıca her bölgeye özel hazırladığımız maskeler ve kremler ile sizi istediğiniz pürüzsüz vücut için hazırlayabiliriz.

 
Vücuttaki Sivilceler Nasıl Temizlenir? Vücutta Sivilce Çıkması Nasıl Engellenir?
 

Vücuttaki sivilceler ve vücutta sivilce çıkması nasıl engellenir? Stüdyomuzda öncelikle vücutta sivilce, siyah nokta, çatlak ve diğer sorunları engellemek için bölgeye uygun temizleme, peeling yapılır. Diğer yandan buhar verilerek gözeneklerin açılması sağlanır ve bölgedeki sivilce, akne, siyah nokta, pürüzler vs. temizlenir. Ayrıca bölgenize özel maske hazırlanarak uygulanır. 

 
Vücutta Sivilce Nerelerde Çıkar? Vücuttaki Siyah Noktalar, Çatlaklara Uygulama Yapılır Mı?
 

Aklınıza gelebilecek her yerde sivilce, akne, siyah nokta çıkabilir ve çatlaklar oluşabilir. Özellikle sırtta, göğüste, yüzde, popoda, omuzlarda, genital bölgede bu sorunlar daha fazla görülebilir. Fakat hepsine özel uygulama ile sorunlardan kurtulmanız sağlanır. Ayrıca şu sayfaları da kontrol edebilirsiniz;

Çatlak Bakımı
Göğüs Bakımı
Popo Bakımı
Sırt Bakımı
Vajina Bakımı
ve daha fazlası..

 

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

 
Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?