Saç Simülasyonu - Acısız Ameliyatsız Saçlara Sahip Ol!

Saç Simülasyonu

saç simülasyonu

Saç Simülasyonu; yurt dışında uzun yıllardır var olan fakat ülkemizde yeni yeni duyulan bir uygulamadır. En basit anlatım ile kalıcı makyajın saç derisine uygulanan halidir.  Özellikle Google’da “saç dökülmesine ne iyi gelir?” “erkek tipi saç dökülmesi” gibi aramalar yapan kişilere en iyi cevap veren uygulamadır. 

Kafa bölgesinde saçsız bölgelerden şikayetçi olan kişilere uygulanan saç simülasyon işlemi bölgede saç varmış gibi bir görünüm kazandırır. İyi yapılan bir uygulama yakında bile bakıldığında saç gibi görünür ve belli olmaz. 

 Saç simülasyonu genelde dövme ile karıştırılır fakat kullanılan malzemeler, boyalar tamamen farklıdır. Saç simülasyonunda dövmenin aksine organik boyalar kullanılır. Bu boyalar deriye hiçbir şekilde hasar vermez. Belli bir müddet sonra bu boyalar vücuttan atılır. Kullanılan boyanın belli bir müddet sonunda vücuttan atılması sağlık açısından önemlidir. Saç simülasyonu doğru boyalar kullanıldığında tamamen zararsız bir işlemdir.

 Saç Simülasyonu Kimlere Yapılabilir?

Saç simülasyonu işlemi kadın erkek farketmeksizin yapılabilir. Saçlarında seyreklik olanlar, saç ektirme yapıp memnun olmayanlara ve saçında eksiklik olduğunu düşünenlere, saçında hiç saç olmayanlara uygulanabilir. Saçında seyreklik olanlara yapıldığında sanki saçı gerçekten öyleymiş gibi görünür. Hatta saçında önceden seyreklik olduğunu bile unutur.  Saçında hiç saç olmayanlara yapıldığında ise “1 numara saç” dediğimiz model oluşur. 

Saç Simülasyon Ne Kadar Kalıcıdır?

Saç simülasyonun kullanım süresi 4-6 yıl arasındadır. Fakat kişinin saçına nasıl baktığı da bu süreci etkilemektedir. Kullanılan şampuanlar, güneşte çok kalma gibi etkenler de etkilemektedir. Belli aralıklar ile rötuş yapılması kullanım ömrünü daha da uzatacaktır. 

Saç simülasyon işleminden sonra kişi gündelik yaşamına devam edebilir. Saç ekimindeki gibi saçta kötü bir görünüm oluşmaz. 

Saç Simülasyonu Mu Saç Ekimi Mi?

Bu sorunun net bir cevabı yoktur. Hepsinin avantajı ve dezavantajı vardır. Kişi istediğini tercih edebilir. Stüdyomuzda saç ekimi yapılmamaktadır.

Saç Simülasyon Fiyatı 2022

Saç Simülasyon Fiyatı 2022 ücreti için net bir fiyat söylemek kesinlikle yanlıştır. Uygulanacak şekil, uygulanacak alanın büyüklüğü, tek seansın yeterli olup olamayacağı, kaç uzmanın çalışması gerektiği ve birçok unsurdan dolayı saç simülasyon fiyatı 2022 değişmektedir. Saç simülasyon fiyatı 2022 en net bilgi almak için stüdyoya gidilmesi gerekir.

Saç dökülmesinden şikayetçi isenin mutlaka Saç Vitamin uygulamamızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Bazı sonuçlarımız:

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?
Şimdi Ara