fbpx

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting son yılların vazgeçilmezi olan, makyaj sürenizi kısaltan ve bakışlarınıza anlam katan mucize bir uygulama. Sokağa çıkıp insanlara bir insanda sizi en çok etkileyen şey nedir diye sorsak eminiz ki çoğu kişi bakışların olacağını söyleyecektir. Ve bakışlarımızı daha güzel yapan şey de kirpiklerimizdir. İyi bir kirpik nasıl olmalıdır diye düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen cevap uzun ve dolgun olması olacaktır. Günlük bakıma yönelik yapılan yanlış uygulamalar ise kirpiklerinize zarar vermektedir. Kirpik lifting kalıcı makyaj uygulaması uzun süre kullanılabilir. Bu yüzden yüz bakımında, yüz güzelliğinde uygulamanın popülerliğini her geçen gün artırmaktadır. Peki kirpik liftin zararlı mıdır ?

Kirpik Lifting Zararlı Mıdır?

Kirpik Lifting tamamen hijyenik ortamlarda yapılmalıdır. Temiz bir şekilde yapılan kirpik liftin zararlı olmak bir yana kirpikleri besler ve daha sağlıklı olmasını sağlar. Bu yüzden kirpik lifting zararlı mıdır sorununun yanıtı yaptığınız salonun hijyenik olması durumunda tam tersi, tamamen yararlıdır. Hamilelere, göz enfeksiyonu, kirpik dökülmesi gibi problem yaşayan kişilere önerilmemektedir. Uygulamayı yapan kişinin tecrübeli ve gerekli eğitimlere sahip olması sağlığınız için oldukça önemlidir. Uygulama sonrası anında yaşantınıza devam edebilmenize karşın ilk 24 saat kirpiklerin suyla temas etmemesi, rimel vb. makyaj malzemelerinin göz ve civarına sürülmemesi gerekmektedir. 

Kirpik Lifting Kalıcılığı Ne Kadardır? Kaç dakika sürer?

 Kirpik lifting uygulamasının etkisi ortalama 2-3 ay sürmektedir. Genellikle günlük yaşamda koşuşturma içinde makyaja zaman ayırmak istemeyen, sağlıksız kirpiklere sahip olan, rimelsiz göz makyajı sahibi olmak isteyen ve daha dolgun daha hacimli kirpik sahibi olmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Kirpik lifting işlemi ise kısa işlemdir ve sadece 60 dakika sürer.

Peki Kirpik Lifting Nasıl Yapılır?

Kirpik lifting nasıl yapılır sorusu da oldukça merak edilen konular arasında yer alır. Uygulama öncesi kirpikler tamamen temizlenir. Tabii bu uygulama sürecinde gözlerinizde herhangi bir lens, akıntı ya da makyaj olmaması gerekmektedir. Sonrasında kirpikler silikon pedler yerleştirilir ve tarama işleminin ardından pede kirpikler yapıştırılır. Her bir kirpik teline eşit seviyede beslenmesi amacıyla keratin, pigment ve vitaminler olduğu solüsyonlar uygulanır. Bu işlem kirpiklere bakım uygular ki bu sebeple bazı yerlerde kirpik lifting uygulaması kirpik keratani olarak da geçmektedir. İşlemler arasında 10-20 dk kadar süreler olmakla birlikte tüm süreç ortalama 50-70 dakika arasında sürer ve sonucu hemen işlem sonrasında görebilirsiniz. 

Uygulama Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Uygulama sonrası anında yaşantınıza devam edebilmenize karşın ilk 24 saat kirpiklerin suyla temas etmemesi, rimel vb. makyaj malzemelerinin göz ve civarına sürülmemesi gerekmektedir. 

Salonunuzda Kirpik Lifting Uzmanlar Tarafından Mı Yapılıyor?

Salonumuzda kirpik lifting uygulamasını alanında uzun yıllar tecrübesi olan, gönül rahatlığı ile %100 memnuniyet garantisi verdiğimiz uzmanlarımız yapar. Hijyen, memnuniyet ve uygun fiyat politikamız ile Nişantaşı'nda sizi de aramızda görmek isteriz.

Nasıl Randevu Oluşturabilirim?

Kirpik Lifting randevusu oluşturmak için aşağıdaki formu doldurabilirsin. Ya da direk bizi arayabilirsin.

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?