Saç Vitamin - Saç Dökülmesine Veda Edin! - Saç Güçlendirme

Saç Vitamin

Saç Bakım

Saç vitamin bakımı; saçın ihtiyacı olan vitaminlerin, aminoasit ve minerallerin saçlara uygulanması işlemidir. Özellikle aşırı saç dökülmesi nedenleri bu işlemin yapılmasında kişilerin ilk tercihi olur. Ayrıca bu yöntem saçları köklerine kadar besleyerek vitaminlerin saçlara yerleşmesini sağlar. İncelmiş, güçsüzleşmiş olan saç kıllarını kalınlaştırır ve güçlendirir. Aynı zamanda saç dökülmesini engeller. Ayrıca dökülmüş olan bölgelerde tekrardan saç çıkmasını sağlar. Saçın daha canlı ve parlak olmasını sağlar. Saç dökülmesi sadece erkeklerde olmaz. Bugüne kadar “erkeklerde saç dökülmesi neden olur” gibi “kadınlarda saç dökülmesi neden olur” sorusu ile de karşı karşıya kalıyoruz. Kadınlarda saç dökülmesi neden olur sorusunun tek bir cevabı olmamakla birlikte neredeyse erkeklere oranla daha fazla görülür. Erken müdahale edilmediği taktirde ileride daha çok sorunlara sebep olabilir.

 

Saç Vitamin İle Saç Sorunlarından Kurtulmak Çok Kolay! Şimdi Net %50 İndirim Fırsatlarını Kaçırma..

 

Aşırı Saç Dökülmesi Neden Olur?

 

Saç dökülmesi başladıktan sonra bu sorunu yaşayan kişiler bunu çok kafaya takmaya başlıyor. Bu yüzden psikolojik sorunlar yaşayabiliyorlar. Saçlarım çok dökülüyor, saç dökülmesi neden olur gibi sorular Google’da en çok aranan soruların başlarında geliyor. Fakat kadınlarda saç dökülmesi neden olur ve saçlarım çok dökülüyor problemine  tek bir cevap vermek doğru olmaz. Saç dökülmesi neden olur soruna verilebilecek bir çok cevap var.

 

Aşırı Saç Dökülmesi Nedenleri:

• Genetik Faktörler

• Deri Problemleri

• Yanlış Beslenme Alışkanlıkları

• Vitamin ve Mineral Eksikliği

• Hormonel Sorunlar

• Bazı İç Hastalıklar ve İlaç Kullanım

• Doğum ve Kemoterapi Süreci

• Kozmetik Etkenler

• Stres ve Depresyon

 

Kaş Dökülmesi Neden Olur?

 

Kaş dökülmesi neden olur sorusuna da birçok yanıt verebiliriz. Yukarıdakiler neden olabilir. Ayrıca en çok vitamin eksikliği neden olur. Kaş dökülmesi sorununa en iyi vitamin uygulaması ile müdahale edebilirsiniz. Ayrıca Kalıcı makyajlardan Kıl Tekniği ile de bu sorununuzun üstünü örtebilirsiniz. Ek olarak salonumuzda uzmanlar tarafından yapılan Microblading Kaş Tasarım hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 
Saça İyi Gelen Vitaminler
 

Saça iyi gelen vitaminleri bilmek önemlidir. Mesela E Vitamini, Folik Asit, A Vitamini, B12 Vitamini, C Vitamini, Biotin, Niasin.. Fakat bu vitaminleri tek tek almak hem daha maliyetli olur hem de direk saça etki etmez. Saç vitamin bakımı ile bu vitaminler ve daha fazlası direk saçın dibine uygulanarak en iyi sonuç alınması sağlanır.

 
Saç Vitamin Amacı Nedir ve Kimlere Uygundur?
 

• Saç dökülmesini durdurmak

• Sahip olduğunuz saçın çok daha güçlü, yoğun, kalın ve sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlayarak daha da kaliteli yapar.

• Artık çıkmayan, kelleşmiş bölgedeki saçların köklerini besler. Bu sayede tekrar çıkmasını sağlar.

• Şampuan, sprey vb. aksine sonuç kısa süreli değil kalıcı olur.

• En hızlı şekilde sonuç verir.

• Ortalama sadece 10 dakika süren bir işlemdir zamanınızı almaz.

Ayrıca saçlarınızın olmadığı, seyrek olduğu veya daha fazla görünmesini istediğiniz yerlerde Saç Simülasyonu işlemi de yaptırabilirsiniz. Bölgede sanki saç varmışcasına bir görünüm katar, bir işlem olduğu belli olmaz.

 

Ayrıca saç vitamin ve kaş dökülmesi hariç stüdyomuzda yaptığımız bir çok işlem var. Mesela Kalıcı Makyaj, Ameliyatsız Göğüs Dikleştirme ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

 
 
 

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?
Şimdi Ara