Microblading Kaş Tasarım - Günün 24 Saati Alımlı Kaşlar

Microblading

microblading kaş tasarım

Microblading kaş kontür nedir? Yüzümüzde ifademizi belirleyen en önemli unsur kaşlarımızdır. Özellikle kaşlardaki seyreklikler, şekil bozuklukları ve dengesizlikler bu ifadeyi düzgün yansıtamamamıza neden olur. Microblading kıl tekniği kaş tasarım ile ifadeniz daha net belli olur. Makyajsızken bile mükemmel kaşlara sahip olursunuz. Diğer adı da kaş kontürü olarak bilinmektedir.

 

Microblading Nedir?

 

Kaş kontürü en çok merak edilen konulardan biri. Güzelliğine önem veren kadınlar özellikle kaşlarına dikkat eder. Fakat bazen bu sebeple istemeden zarar verebilirler. Özellikle kullanılan makyaj malzemeleri kaşları zamanla daha kırılgan ve güçsüz kılar. Bu da zamanla görüntüsünün kötüleşmesine neden olur.

Bu gibi sorunlardan dolayı üzülmenize gerek yok. Çünkü yapılan kaş tasarım ile birlike Microblading eskisinden bile daha güzel kaşlara sahip olmanızı sağlar.

Microbading nedir sorusuna şu şekilde de cevap verebiliriz; “Micro” ve “blade” kelimesinin birleşimi olan bu işlem küçük iğneler ile şekil verilmesi ile oluşturulur. Bu iğnelerin sterilize bir ortamda ve kişiye özel olması çok önemli.

 

Microblading Nasıl Uygulanır?

 

Kaş kontürü yapmadan önce yaptıracak kişinin isteğine göre ve uzmanımızın da yardımı ile en uygun ve güzel kaş tasarımı yapılır. Kıl tekniği öncesi bu kaşın size ne kadar uyumlu olacağı çok önemlidir. Tecrübelerden dolayı uzmanlarımızın görüşüne sadık kalmanızı öneririz. İşleme geçildiğinde uzmanımız kaş tasarım yapar ve çizdiği şekli ilk olarak size göserir. Siz beğendiğiniz taktirde ise işleme başlanır.

 

Microblading Kaş Tasarım Ne Kadar Kalıcı?

 

 Bu kişiden kişiye ve malzemeden malzemeye değişmektedir. Fakat ortalama bir süre verecek olursak 9-15 aydır. İşlemden yaklaşık 3 hafta sonra bir rötuş yapılır.  Bu rötuş ile birlikte kaşlarınız tam istediğiniz görünüme kavuşur.

 

Microblading Kaş Tasarım Fiyatları Nedir?

 

Uzmandan uzmana ve ürünlerin kalitesine göre fiyatlar değişmekle birlikte ortalama 1200-1800 aralığındadır. 1200 TL altı ise sağlığınız için kesinlikle önerilmemektedir. Mikro iğnelerin kullanıldığı bu işlemde yapacağınız yerin güvenilirliğine dikkat etmelisiniz.

 

Kaş Microblading Kimler Yapmalıdır?

 

Kaşı ile ilgili seyreklik olan, kaş yapısından memnun olmayan, dökülmeler yaşayan ve neredeyse hiç kaşı olmayanlar için olabilecek en iyi uygulamadır. Özellikle doğal gözükmesi en çok tercih edilme sebeplerindendir. Banyoda, denizden çıkığınızda bile hala mükemmel kaşlara sahip olmak sizin elinizde..

 

Microblading Nişantaşı ve Bostancı bölgesinde en popüler uygulamalardan biridir. Özellikle İstanbul Microblading arayanların uğrak noktası olan Nişantaşı’nda ve Bostancı’da size mükemmel kaşlara sahip olmayı vaat ediyoruz.

 

Protez Tırnak ve Kalıcı Makyaj uygulamalarımıza da göz atabilirsiniz.

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Bazı Çalışmalarımız:

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?
Şimdi Ara