fbpx

Protez Tırnak ve Kalıcı Oje

protez tırnak

Protez Tırnak

Tırnaklarına şekil veremeyenler, çok daha iyi bir görünüm kazandırmak isteyenler veya farkedilmek isteyenler için protez tırnak, diğer adı ile jel tırnak mükemmel bir seçenektir. Bostancı ve Nişantaşı protez tırnak salonumuzda hem tırnaklarınıza istediğiniz gibi şekil verilir, hem de doğal bir görünüm kazandırılır. Son zamanlardaki nail art furyası ile önem kazanmış, tırnak bakımı göz önünde bulundurulmaya başlanmıştır.

Kaliteli Ürün ve Tecrübeli Uzman

Nişantaşı Protez tırnak salonumuzda kullanılan ürünlerin kaliteli olmasına önem veriyoruz. Kalitesiz ürünler jel tırnağa sahip olmak isterken tırnak sağlığımızı olumsuz etkileyebilmektedir. Ürünlerin kalitesinin yanında jel tırnak yapan kişinin de alanında uzman olması, uzun süre eğitim almış olması gerekmektedir. Uzman biri tarafından yapılmayan işlemler sonucunda hem görüntü olarak hem de sağlık olarak tırnaklarınız kötü etkilenecektir.

Kimler Yapabilir

Jel tırnak yapma işlemi; güzel görüntü olmasının yanında özellikle tırnak yeme gibi huyları olanlar, sağlıksız tırnaklara sahip olanlar, tırnakları sürekli kırılan ve soyulan kişiler için uygundur. Jel tırnak işleminde beğendiğiniz tırnak uygulamasını gösterebilir ve mükemmel tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Protez Tırnak Fiyatı Nedir? Bakımı Nasıl Olur?

Nişantaşı protez tırnak salonumuzda ve Bostancı salonumuzda yaptığımız tırnaklara ortalama 3 haftada 1 bakım yapılması gerekir. Bu sayede her zaman alımlı tırnaklara sahip olmanız sağlanır. 2021 Protez tırnak fiyatları değişiklik göstermek ile birlikte iyi ürün kullanıldığı taktirde minimum 200 TL‘den başlamaktadır. Tırnak bakımı ve sağlığı için ucuz olanlardan uzak durmanızı öneririz. Kötü ürün kullanılması taktirde tırnaklarınız ileride çok daha sağlıksız duruma gelecektir.

Kalıcı Oje

Ellerinin güzel görünmesini isteyenler için en pratik yöntemlerden birisi de kalıcı ojedir. Kalıcı oje belirli bir süre boyunca tırnakta ilk sürüldüğü görünümünü korurlar. İş hayatında ve ev hayatında yoğun bir çalışma koşuşturma sürecinde kendi kişisel bakımımızla pek ilgilenemediğimiz için bu tarz uygulamalar hızlı ve kolay bir şekilde işimizi görür. Kalıcı oje uygulamasında sürekli ojeyi yenileme derdinden kurtarır. Birçok insanın ilk tercihi olmayı başarmıştır. Sürekli parlak ve bakımlı görünmesi daha çok tercih sebebi olmuştur. İstediğiniz renk uygulayabileceğiniz kalıcı ojelerde tercih ettiğiniz süslemelerde uygulanabilinir. Kullanım süresinin uzun olması nedeniyle standart ürünlerden ayrılmasında doğrudan etkilidir. Öncelikli olarak tırnaklar istediğiniz şekli verdikten sonra renk uygulamasına geçilir.

Dilerseniz Kalıcı Makyaj, BB Glow ve daha fazla sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?