fbpx

Radyofrekans Zayıflama

radyofrekans ile zayıflama

Radyofrekans İle Zayıflama

Bu Aya Özel Ücretsiz 10 Dakika Deneme Hediye Ediyoruz. Fırsatı Kaçırma!

Radyofrekans zayıflama; yöntemi ciltte germe, selülitleri yok etme, uygulanan bölgedeki yağları yok etme gibi birçok amaç için kullanılan bir uygulamadır. Radyofrekans yöntemi; radyo dalgalarını kullanarak cildin altındaki yağlara odaklanarak yağları yakmaya, cildin altındaki dokularda su kaybı yaşanmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda cilt gençleşmesi ve gerginleşmesi amacıyla derinin hemen altında meozderm tabakasında bulunan kolajen dokunun da kontrollü bir şekilde tahrişi sağlanmaktadır. Radyofrekans teknolojisi sayesinde uygulanmak istenilen bölgeye odaklanmakta, bu bölgelerdeki yağ kitlesi veya selülite neden olan adipozları parçalayarak vücut dışına boşaltım yolu ile atılmasını sağlar.

Radyofrekans zayıflama hangi bölgelere uygulanır?

Hedef bölgeler :

1) Bacak

2) Karın

3) Kollar

4) Bel Bölgesi

5) Kalça

6) Yüz

Radyofrekans uzmanlar tarafından uygulandığında herhangi bir zararı olmayan yöntemdir. Kontrollü ısıtma tekniği kullanıldığı için herhangi bir ağrı, acı hissedilmez.

Ayrıyeten diğer içeriklerimize de göz atabilirsiniz. Bacak Sıkılaştırma, Ameliyatsız Karın Germe, Ameliyatsız Yüz Germe ve daha fazlası..

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?