BB Glow (Kalıcı Fondoten) - Günün Her Anı Pürüzsüz Cilt

BB Glow (Kalıcı Fondoten)

BB Glow (Kalıcı Fondoten)

BB Glow uygulaması belki de son zamanlarda çok duymaya başladığınız bir işlemdir. İnsanlık tarihi boyunca hep “Nasıl daha güzel olabilirim?” gibi soruların cevabını arıyoruz. Bugüne kadar bir çok uygulama yapıldı ve Kalıcı Fondöten de bunlara en yeni katılanlardan birisi. Bir yandan “Güzellik İksiri” de diyebiliriz. Peki BB glow nedir? 

BB Glow Nedir? Kalıcı Fondöten Zararlı Mı?

Bb Glow Nedir? Kalıcı Fondöten olarak da bilinen işlem bir çok bakımdan yeni kurtarıcımız diyebiliriz. Hem erkek hem kadınlarda aslen cilt kusurlarını saklamak, cilt tonu eşitleme için yapılmıştır.  Normal fondötenin aksine Kalıcı Fondöten organik olduğu için tamamen zararsızdır. Organik bitkisel serumlar kullanılan BB Glow zararın aksine cilt tonu eşitleme dışında başka yararlar da sağlar. Kullanılan bitkisel serumlar ciltte sıkılaşma, sivilce ve damar izlerinde azalma da sağlamaktadır.

Göz Altı Morluklarına İyi Gelir Mi?

Kalıcı Fondöten cilt rengi eşitler aynı zamanda göz altı morluklarını da saklar. Normal fondöten ile kalıcı fondöten arasında aslında görüntü olarak bir fark yoktur. Normal fondöten zararlı bir işlem iken BB Glow yararlı bir işlemdir.

Kalıcı Fondöten Avantajları Nedir? 

Cildinize mükemmel pürüzsüz bir görünüm katmanın en sağlıklı yolu olan BB Glow işlemi ile cilt tonu eşitleme sağlanır. Güneş lekeleri gizlenir, güneş ışıklarının neden olduğu çillenme azaltılabilir. Ciltteki sivilce izlerini ve kılcal damar görünümünü de azaltabilirsiniz. Ciltte aydınlatma yaratır ve ayrıca yoğun nemlendirme sağlar. Kolajen üretimini de arttırarak kırışıklıklarda da etki sağlar.

Kimlere Yapılamaz

Kalıcı Fondöten tamamen sağlıklı bir yöntemdir. Fakat yine de her şeyde olduğu gibi yapılmaması gereken kişiler de var. Kanser hastaları, kan hastalığı olanlar, hamileler, emzirme dönemindekiler, bulaşıcı hastalığı olanlara yapılmaz.

Aynı zamanda işlemden 1 ay önce lazer ya da iğneli epilasyon, kimyasal peeling, yüz ağdası, mezoterapi, prp, dolgu, botoks gibi işlemlerin yapılmamış olması gerekir. İşlemden sonra ise 1 gün boyunca yüz su ile temas etmemeli, 3 4 gün makyaj yapılmamalı, ilk hafta boyunca çok sıcak yerlere (hamam, sauna, vb.) gidilmemeli.

Kaç Seans Sürer, Ne Kadar Kalıcı?

Kişiye bağlı değişmek ile birlikte en az 3 seans sürmesi gereken bir işlemdir. Kalıcılığı ise yaklaşık 1 yıldır.

Stüdyomuzda her türlü işlem için çözümler mevcuttur. Ayrıca Green Peel, Hydrafacial Cilt Bakımı, Dudak Renklendirme ve daha fazlasını sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Bazı sonuçlarımız:

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?
Şimdi Ara