Pumpkin Peel - Balkabağı Bakımı - Lilys Estetik Merkezi

Pumpkin Peel

Balkabağı bakımı

Pumpkin Peel, diğer isimleri ile Balkabağı bakımı, Sindirella bakımı, Radiant Skin… Bir çok farklı isimle de anılsa Pumpkin Peel profesyonel cilt bakım çeşitleri arasında en iyiler arasında yer alıyor. Yüksek miktarda A Vitamini, mineral, aminoasit ve enzim içeriği olan Pumpkin Peel, tamamen doğal olması ve hücre onarıcı özelliğiyle ön plana çıkıyor.

Pumpkin Peel Ne İşe Yarar?

Pumpkin Peel yaşlılığın vücudumuzda bıraktığı izler konusunda uzmandır. Aynı zamanda lekeler, sivilce ve siyah nokta gibi sorunlara da iyi gelmektedir. Doğal olması sebebiyle kızarıklık, kaşıntı gibi sorunlarla karşılaşılmamaktadır. Yaşlılık karşıtı bir bakım olarak da bilinen Sindirella bakımı ilk seanstan sonra bile cildinizde mükemmel farklar oluşturmaya başlar.

Balkabağı Maskesi İçeriğine Neler Var?

İçeriği tamamen doğal olmakla birlikte bol miktarda; omega, aminoasit, yosun polisakkaritleri, mineral, potasyum, A vitamini, mayalanmış enzimler, salisilik asit gibi bileşenlerden oluşmaktadır.

Balkabağı Bakımı Yararları Nedir?

  • Hafif düzeyde olan çillere iyi gelir,
  • Daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilt sağlar,
  • Lekelere iyi gelir,
  • Sivilce ve siyah nokta gibi sorunları düzenler,
  • Ölü hücrelerden cildi arındırır,
  • Gözenekleri sıkılaştırır,
  • Cilt Nem Oranını Dengeler,
  • Anti-aging etki yaratarak kırışıkları azaltır,
  • Cilt kuruluğunu engelleyerek hücre yeniler,
  • Işıl ışıl ve kusursuz bir cilt görünümü sağlar.
Kimlere Uygulanabilir? Kaç Seans Önerilir? Fiyatları Nedir?

Radiant Skin uygulamamız tamamen doğal olması sebebiyle herkese uygulanabilmektedir. Özellikle bol kimyasal olan ev devam ürünleri kullanan kişilerde elastikiyet kaybı ve lekeler oluşmaya başlar. Bu gibi ürünlere karşı tamamen doğal olması sebebiyle kullanılarak daha sağlıklı ve ışıl ışıl bir cilde kavuşmanız sağlanır.

Seans sayısı tamamen kişinin isteği ve ihtiyacına göre belirlenmektedir. Ücretsiz analiz randevusu ile ortalama kaç seansa ihtiyaç duyduğunuz ya da hangi uygulamanın sizin istediğiniz sonucu sağlayacağını uzmanımız daha net söylemektedir. Cildinde çok sorun olmayıp da daha ışıl ışıl olmak isteyen kişiler ise belirli aralıklar ile gelerek daha kusursuz ve sağlıklı bir cilde sahip olabilir.

Pumpkin cilt bakım fiyatları tamamen uygulanacak seans ve ihtiyaç sayısına göre değişmektedir. Bu sebeple net fiyat belirtmek yanıltıcı olacaktır.

Daha fazla işlem bilgisi için sitemizi inceleyebilirsiniz. Somon DNA, Green Peel, Göz Bakımı ve daha fazlasına da göz atabilirsiniz.
Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?
Şimdi Ara