Ameliyatsız Karın Germe - En Hızlı İncelme Sıkılaşma.. !

Ameliyatsız Karın Germe

Ameliyatsız Karın Germe

Ameliyatsız Karın Germe

3 ödüllü ameliyatsız karın germe uygulamamız ile hayalinizdeki düz, ince ve sexy karın bölgesine sahip olmanızı sağlıyoruz! Dünyada 1 numaralı sıkılaşma cihazı olarak bilinen EMSlim ile yağ oranını %21 azaltırken kas kütlenizi %18 arttırabilirsiniz! Fizyoterapistlerin de kullandığı Elektro Terapi ameliyatsız karın germe yöntemi ile 3 dalga boyu galvanik akımlar verilir. Bu da bölgede incelme, sıkılaşma, dirileşme ve toparlama sağlanır. Ortalama 12 seans önerilen uygulama ile mükemmel sonuca en kısa sürede ulaşılır. Diğer cihazlarımızdan Heykeltıraş yöntemi ise ses dalgaları ile tek seansta bile 2-12 cm arası incelme sağlar! Tam bir yağ yakma makinesi olan Heykeltıraş yöntemi ilk seansta bile farkı net bir şekilde gösterir. G5 cihazı ile ise ritmik ve hızlı titreşimler verilerek bölgede sıkılaşma ve yağ yakımı sağlanır. Ayrıca ödemin atılmasın ve spazmlarda özel olarak kullanılır. Ayrıca G5 masajı karın sıkılaştırmada muazzam etkili bir yöntem.

Bu Aya Özel Ücretsiz 10 Dakika Deneme Hediye Ediyoruz. Fırsatı Kaçırma!

Hızlı Yağ Yakımı Sağlar Mı?

Özellikle göbek bölgesinde hızlı yağ yakımı sağlamak isteyip de bir türlü hızlı yağ yakımı sağlayamayanlar için Magic Crush en etkili yöntemdir. Magic Crush , karın bölgesine yolladığı dalgalar sayesinde hızlı yağ yakımı sağlar. İlk seansta bile net farklar gösterir. Uzman estetisyenlerimiz tarafından uygulanan Magic Probe ile birkaç seans sonraki değişime siz de şaşıracaksınız! Tam bir hızlı yağ yakımı makinesi olan bu yöntem ile kısa sürede hedefinize ulaşabilirsiniz.

Karın Sıkılaştırma Sağlar Mı?

Karın bölgesinde sıkılaşma isteyenler için ameliyatsız karın germe işlemi mükemmel sonuçlar sağlayabilir. Özellikle göbek sıkılaştırma için EMSlim ve Microplus öneririz. Sarkan göbeği sıkılaştırma işlemini çok iyi gerçekleştiren Microplus, kısa sürede bölgede gözle görülür sonuçlar verir.  EMSlim ile tek seansta 30.000 mekik etkisi yaratarak farkı hemen hissedebilirsiniz.

Sarkmış Göbek Ameliyatsız Nasıl Toparlanır?

Sarkmış göbek ameliyatsız nasıl toparlanır sorusunu birçok yerde aramış ve hala sonucu bulamamış olabilirsiniz. Ayrıca bir çok sebepten karın bölgesinde yağlanma, kırışıklık, şekil bozukluğu olabilir. Doğumdan sonra sarkan göbek, karın bölgesinde yaşanan deformasyon da bu sebeplerdendir. Hamilelik döneminde gerginleşen, kocaman olan karın; bebeğin doğumu sonrasında rahatlasa da yaşanan büyük değişimin etkilerinin geçmesi ve iyileşme dönemi elbette biraz zamana ihtiyaç vardır. Hamilelik dönemi boyunca karın kasları orijinal boylarının yaklaşık yüzde ellisi kadar uzar ve genişler. Bu yüzden maalesef vücudumuzda deformasyonlar oluşur. 

Bunun dışında aşırı kilo alıp verme vücudun çatlamasına ve yeniden deforme olmasına neden olur. Bu da sarkmış göbek ameliyatsız nasıl toparlanır sorusunu sormamıza neden olur. Peki gerçekten sarkmış göbek ameliyatsız nasıl toparlanır ? Seanslardan sonra sadece bol su içmenizi isteyeceğimiz ameliyatsız karın germe uygulamalarımız ile karın bölgesinde toparlamayı ve istediğiniz bölgede incelmeyi sağlayabilirsiniz. Yapılacak olan uygulamalar sorunlu bölgedeki fazla yağları yakarak oradaki kasları güçlendirme pasif jimnastik ve karın sıkılaştırma işlemi yapar. Sonuç olarak hem fit bir görünüm kazanırsınız hem kaslarınızı güçlendirmiş olursunuz hem de göbek sıkılaştırma sağlamış olursunuz. Bu yüzden çok zor olan karın bölgesi germeyi; 3 farklı ameliyatsız karın germe cihazımızdan size en uygun olan ile yapabilmeniz mümkün.

Hücre Metabolizmasını Hızlandırır Mı?

Konnektif, yani bağ doku aktivitesini arttırma sureti ile kolajen ve elastin üretimini hızlandıran Elektro Terapi ile kan dolaşımını ve protein sentezini arttırır. Bu sayede hücre metabolizmasını hızlandırarak cilt yapınızı tamamen yeniler. Hücre metabolizmanızın hızlanması ile vücudunuzun yaktığı enerji, yağ miktarı artar ve hızlı yağ yakımı sağlanır. Bu da karın germek etkisi yaratır

Acılı Bir İşlem Midir? Güvenilir mi?

Tamamen ağrısız acısız olan ameliyatsız karın germe; alanında gerekli izinleri almış, güvenilir cihazlardır. Fizyoterapi gibi alanlarda da kullanılan bu cihazların herhangi bir yan etkisi yoktur.

Karın Bölgesi Dışında Etkili Midir?

Elbette sadece ameliyatsız karın germe sağlamaz. Ameliyatsız karın germe dışında istediğiniz her bölgede incelme sağlayabilirsiniz. Bunlara örnek olarak: Göğüs Dikleştirme, Selülit Bakımı, Popo kaldırma ve daha fazlası için sitemize bakabilirsiniz.

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?
Şimdi Ara