fbpx

Ameliyatsız Karın Germe

Ameliyatsız Karın Germe

3 ödüllü ameliyatsız karın germe uygulamamız ile hayalinizdeki düz, ince ve sexy karın bölgesine sahip olmanızı sağlıyoruz! Fizyoterapistlerin de kullandığı Elektro Terapi ameliyatsız karın germe yöntemi ile 3 dalga boyu galvanik akımlar verilerek bölgede incelme, sıkılaşma, dirileşme ve toparlama sağlanır. Ortalama 12 seans önerilen uygulama ile mükemmel sonuca en kısa sürede ulaşılır. Diğer cihazlarımızdan Heykeltıraş yöntemi ise ses dalgaları ile tek seansta bile 2-12 cm arası incelme sağlar! Tam bir yağ yakma makinesi olan Heykeltıraş yöntemi ilk seansta bile farkı net bir şekilde gösterir. G5 cihazı ile ise ritmik ve hızlı titreşimler verilerek bölgede sıkılaşma ve yağ yakımı sağlanır. Ödemin atılmasın ve spazm tedavilerinde özel olarak kullanılan G5 masajı karın sıkılaştırmada muazzam etkilidir.

Hızlı Yağ Yakımı Sağlar Mı?

Özellikle göbek bölgesinde hızlı yağ yakımı sağlamak isteyip de bir türlü hızlı yağ yakımı sağlayamayanlar için Magic Probe en etkili yöntemdir. Karın bölgesine yolladığı dalgalar sayesinde hızlı yağ yakımı sağlayan Magic Probe, ilk seansta bile net farklar gösterir. Uzman estetisyenlerimiz tarafından uygulanan Magic Probe ile birkaç seans sonraki değişime siz de şaşıracaksınız! Tam bir hızlı yağ yakımı makinesi olan bu yöntem ile kısa sürede hedefinize ulaşabilirsiniz.

Karın Sıkılaştırma Sağlar Mı?

Karın bölgesinde sıkılaşma isteyenler için ameliyatsız karın germe işlemi mükemmel sonuçlar sağlayabilir. Özellikle göbek sıkılaştırma için Microplus öneririz. Sarkan göbeği sıkılaştırma işlemini çok iyi gerçekleştiren Microplus, kısa sürede bölgede gözle görülür sonuçlar verir.

Sarkmış Göbek Ameliyatsız Nasıl Toparlanır?

Sarkmış göbek ameliyatsız nasıl toparlanır sorusunu birçok yerde aramış ve hala sonucu bulamamış olabilirsiniz. Birçok sebepten karın bölgesinde yağlanma, kırışıklık, şekil bozukluğu olabilir. Doğumdan sonra sarkan göbek, karın bölgesinde yaşanan deformasyon da bu sebeplerdendir. Hamilelik döneminde gerginleşen, kocaman olan karın; bebeğin doğumu sonrasında rahatlasa da yaşanan büyük değişimin etkilerinin geçmesi ve iyileşme dönemi elbette biraz zamana ihtiyaç vardır. Hamilelik dönemi boyunca karın kasları orijinal boylarının yaklaşık yüzde ellisi kadar uzar ve genişler. Bu da maalesef vücudunuzun deformasyona uğramasına sebep olur. 

Bunun dışında aşırı kilo alıp verme vücudun çatlamasına ve yeniden deforme olmasına neden olur. Bu da sarkmış göbek ameliyatsız nasıl toparlanır sorusunu sormamıza neden olur. Peki gerçekten sarkmış göbek ameliyatsız nasıl toparlanır ? Seanslardan sonra sadece bol su içmenizi isteyeceğimiz ameliyatsız karın germe uygulamalarımız ile karın bölgesinde toparlamayı ve istediğiniz bölgede incelmeyi sağlayabilirsiniz. Yapılacak olan uygulamalar sorunlu bölgedeki fazla yağları yakarak oradaki kasları güçlendirme ve karın sıkılaştırma işlemi yapar. Bu sayede hem fit bir görünüm kazanırsınız hem kaslarınızı güçlendirmiş olursunuz hem de göbek sıkılaştırma sağlamış olursunuz. Çok zor olan karın bölgesi germeyi; 3 farklı ameliyatsız karın germe cihazımızdan size en uygun olan ile yapabilmeniz mümkün.

Hücre Metabolizmasını Hızlandırır Mı?

Konnektif, yani bağ doku aktivitesini arttırma sureti ile kolajen ve elastin üretimini hızlandıran Elektro Terapi ile kan dolaşımını ve protein sentezini arttırır. Hücre metabolizmasını hızlandırarak cilt yapınızı tamamen yeniler. Hücre metabolizmanızın hızlanması ile vücudunuzun yaktığı enerji, yağ miktarı artar ve hızlı yağ yakımı sağlanır. Bu da karın germek etkisi yaratır

Acılı Bir İşlem Midir? Güvenilir mi?

Tamamen ağrısız acısız olan ameliyatsız karın germe; alanında gerekli izinleri almış, güvenilir cihazlardır. Fizyoterapi gibi alanlarda da kullanılan bu cihazların herhangi bir yan etkisi yoktur.

Karın Bölgesi Dışında Etkili Midir?

Elbette sadece ameliyatsız karın germe sağlamaz. Ameliyatsız karın germe dışında istediğiniz her bölgede incelme sağlayabilirsiniz. Bunlara örnek olarak: Bacak Sıkılaştırma, Selülit Bakımı, Popo kaldırma ve daha fazlası için sitemize bakabilirsiniz.

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?