fbpx

Hakkımızda

lilys studio

Lily’s Güzellik

İstanbul’un güzide semtleri Bostancı ve Nişantaşı’nda bulunan Lilys Studio güzellik salonumuzda uzun yıllar sektörde uzmanlaşmış lisanslı estetisyenlerimiz ile sizi bekliyoruz. Bilgi ve tecrübelerimizi teknolojiyle harmanlayarak siz değerli müşterilerimize estetik alanında hizmet vermekteyiz. Personelimiz estetik ve güzellik alanında gereken tüm eğitimleri almıştır. En az 10 yılını medikal estetik sektöründe geçirmiştir. Misyonumuz güzellik ve estetik sektöründeki tüm teknolojik ve kozmetik gelişmeleri yakından takip etmek ve sizlere fiziksel ve ruhsal daha iyi hissetmeniz için güven ve memnuniyet esaslı hizmet sunmaktır.


Lilys Studio olarak teknolojiyi yakından takip ederek en iyi ürünler ile size memnun ayrılmanızın garantisini veriyoruz. Kalıcı makyajdan Hollywood yıldızlarının kullandığı özel cilt bakımına, ameliyatsız bölgesel incelmeden cilt onarımına, yaşlılık karşıtı bakımdan popo dikleştirme, Lazer Epilasyondan Vücut Bakımına ve daha fazla hizmeti sizlere sunuyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini esas alarak sizleri de aramızda görmeyi diliyoruz. Hakkımızda aklınıza takılan her soruya cevap veriyoruz.

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?