Dudak Renklendirme - Günün Her Anı Mükemmel Dudaklar

Dudak Renklendirme

Dudak Renklendirme

Dudak renklendirme nedir? En çok merak edilen soruların başında gelir. Özellikle günün her anı güzel, canlı, bakımlı ve dolgun dudak sahibi olmak isteyen kadınlar son zamanlarda dudak renklendirme, diğer adı ile dudak pigmentasyonu uygulamasını yapmaya başladı. Ünlülerin son zamanlarda tercihi olan dudak pigmentasyonu ile her gün makyaj yapma zahmetinden kurtulursunuz. Dudaklarınıza istediğiniz şekli, rengi verebileceğiniz bu uygulamanın diğer avantaji ise tamamen doğal bir görünüme sahip olması! Stüdyomuzda kullandığımız doğal ve organik makyaj boyaları ile siz de beklediğinizden çok daha iyi sonuca ulaşacaksınız.

 

Kalıcı Dudak Renklendirme Ne İşe Yarar?

 

Dudaklarımız yaş ilerledikçe solmaya başlar. Özellikle 20’li yaşlardan sonra zamanla solma daha da hızlanır. Dudak gençleştirme olarak da bilinen bu uygulama böyle zamanlarda yardımınıza koşar. Dudaklarınıza canlılık katar ve gençleştirir.

Solma dışında dudaklarınız genetik olarak solgun bir görünüme sahip olabilir. Bu gibi durumlar için de dudak gençleştirme birçok kişinin ilk tercihi olmaktadır. Eğer dudaklarınızın sadece dolgun görünmesini istiyorsanız ise dudak kontürü uygulaması yeterli olacaktır.

Bu işlem sayesinde dudaklarınızın kalınlığını istediğiniz gibi yapabilir, istediğiniz renge sahip olabilir ve daha parlak, canlı dudaklara sahip olabilirsiniz.

 

Kalıcı Dudak Renklendirme Nasıl Yapılır?

 

Dövme yöntemine benzetilse de aslında özünde farklıdır. Dudak renklendirme işlemi esnasında dövmede olduğu kadar cildin altına inilmemektedir. Doğal, organik boyalar da kullanıldığı için cildin daha üst tabakasına uygulanmaktadır. Ortalama olarak 3 yıl kalıcılığı vardır fakat kişinin yaptığı bakıma göre bu süre uzayabilmektedir. 3 yıldan sonra yenileme yapılmaktadır. Bir kere yapan kişiler sağladığı kolaylıktan dolayı tekrar yapmaktadır.

İşlemden sonra dudağın iyileşme süresi yaklaşık 2 hafta sürmektedir. Bu süre sonunda istenen. Görüntüye kavuşulur.

 

Kalıcı Dudak Renklendirme Acılı Bir İşlem Mi?

 

İşlemden önce anestezi kremi kullanılır ve acı minimize edilir.  Bu sayede daha rahat ve acısız bir işlem sağlanır.

 

Dudak Renklendirme Fiyatları Nedir?

 

Dudak pigmentasyonu fiyatları değişiklilik göstermektedir. Bazı kişilerin sadece dudak kontür istemesi gibi seçenekler buna etkendir. Fakat ortalama bir rakam vermek gerekirse 1000-1500 TL arası değişmektedir. 1000 TL altı yapılan işlemlerde ise dikkat etmenizi öneririz. Kalitesiz ürünlerle ve sterilize olmayan yerlerde yapılan işlemler kalıcı hasarlar bırakabilir, sağlığınızı kötü etkiler.

 
 
 

Salonumuzda bulunan Microblading, Protez Tırnak ve Kalıcı Oje, Kirpik Lifting yazılarımıza da bakabilirsiniz.

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Bazı Çalışmalarımız:

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?
Şimdi Ara