Bacak İnceltme - Mükemmel Bacaklara Sahip Olmak Çok Kolay!

Bacak Sıkılaştırma

Bacak sıkılaştırma aleti

Bacak sıkılaştırma, iç bacak sıkılaştırma ve üst bacak inceltme her kadının hayalidir. Vücudumuzun en önemli ve en fonksiyonel uzuvlarının başında bacaklarımız gelir. Bu yüzden olarak da güzel ve sıkı görünmesi günümüzde hayati bir olgudur. Cinsiyet, yaş, kilo, genetik aktarım gibi değişkenler bacak yapımız üzerinde etkindir. Biz kalıtsal özelliklerimizi değiştiremeyiz ama çalışarak ve doğru teknikler kullanarak bacaklarımızı istediğimiz forma sokabiliriz. Her zaman olduğu gibi altın kural önleyici önlemlerden geçmektedir. Bu yüzden ilk hedefimiz şikayetçi olduğumuz yere gelmeden müdahaleler edebilmekten geçmektedir. Özellikle kadınlar hem yağlanmanın kolay gelişmesi hem de bacak kaslarının daha güçsüz olması gibi konularda maalesef erkeklere göre daha şanssızdır. Bu durumun üstüne bir de doğum, kilo alıp vermek, hareketsiz yaşam, sağlıksız beslenme gibi konularda eklenince… Yaşlanmanın da etkisiyle dezavantajlar oldukça fazladır.

Bacak Sıkılaştırma Uygulamasında Bu Aya Özel Ücretsiz 10 Dakika Deneme Hediye Ediyoruz. Fırsatı Kaçırma!


Kliniğimiz bacak inceltme sorunu ile mücadele edebilmeniz için deneyim ve iletişim ağını mümkün olduğunca üst seviyede tutmaya özen gösterir. Bu yüzden sizi sürekli takip altında tutar. Öncelikle sorunun kaynağını çözerek hem yapılan işlemlere hem de özellikle sonucu çok hızlı gözlemleyebilmek amaçlanır.

Bacak İnceltme


Bacak sıkılaştırmanın temelinde kasların doğru ve mümkün olduğunca fazla çalıştırılması yatar. Düzgün ve aktif olan kas etrafındaki yağ dokusunu ve üst deriyi çok sıkı bir şekilde birbirine bağlayacağı için bacağın görüntüsünü estetik bir hale getirecektir. Kas yapısı ne kadar güçlü olursa görmek istediğimiz bacaklara o kadar kolay ulaşabiliriz.

Kas Yapmadan Üst Bacak İnceltme


Kas yapmadan üst bacak inceltme birçok kişinin sorunu. Özellikle bazılarımızda genetik faktörlerden dolayı üst bacak kaslarımız daha kalın olabiliyor ve bizi kas yapmadan üst bacak inceltme nasıl olur gibi sorulara itiyor. Hem spor yapıp hem de buna sahip olmak isteyenler maalesef başarılı olamaz. Kardio da yapılsa ağırlıklı spor da yapılsa özellikle genetiğiniz üst kas gelişimine yatkınsa kas yapmadan üst bacak inceltme şansınız maalesef yok. Buna sahip olmanın en iyi yolu ise kliniğimizde EMS veya elektro terapi yöntemi ile üst bacak inceltmedir. Hem yağ yakımı hem de sıkılaştırma sağlayan bu yöntem ile istediğiniz fit, sexy, modern ve sıkı bacaklara sahip olabilirsiniz.

Ameliyatsız İç Bacak Germe Sağlar Mı?


Ameliyatsız iç bacak germe tabii ki EMSlim ve  Microplus Elektro Terapi ile mümkün. Ayrıca ameliyat olmaktan korkanlar, ameliyat faaliyetinden korkanlar ve daha sağlıklı, acısız bir yöntem isteyenler için elektro terapi ameliyatsız iç bacak germe yöntemi biçilmiş kaftandır. İçiniz rahat olarak kullanabileceğiniz bu yöntem ile ameliyatsız iç bacak germeye sahip olabilirsiniz.

Dünyanın 1 Numaralı Cihazını Deneyin!

EMSlim ve Microplus yöntemi çok revaçta yöntemler olmakla birlikte 18-70 yaş aralığındaki her misafirimizin gönül rahatlığıyla hiç bir sakıncası olmadan kullanabileceği etkili bir yöntemdir. Genç ve sağlıklı bacaklara kavuşmak için bu yöntemi tüm müşterilerimize tavsiye ediyoruz.


Aynı zamanda fizyoterapistler tarafından da kullanılıyor. Bu nedenle tamamen güvenilir ve sağlıklı bir cihazdır. Ayrıca herhangi bir yan etkisi yoktur.


Ağrısız ve acısız bir işlemdir. Sadece uygulamadan sonra spordan sonraki gibi bir yorgunluk oluşabilir. Bu da doğaldır çünkü tek seansı 72 saat spor yapmış etkisi yaratır.


Gereken seans miktarı kişinin vücuduna ve ihtiyacına göre değişir. Genelde ortalama 8-12 seans arasında öneriyoruz fakat extra durumlarda daha fazla seans önermemiz gerekebiliyor. Bu seans miktarına göre de fiyatta değişiklik olmaktadır. Extra fiyat alımlarında büyük düşüşler olmakla birlikte websitemizden gelenlere özel extra hediyelerimiz de mevcut. Numaranızı bırakmanız taktirde uzmanımız fiyat bilgisi ile hediyenizi size verecektir.


Bacak Sıkılaştırma Dışında Bakabileceğiniz Diğer Uygulamalar; EMSlim, G5 Masajı, Popo Kaldırma, Microplus Zayıflama, BB Glow

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Bazı Sonuçlarımız:

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?
Şimdi Ara