fbpx

Kalıcı Eyeliner

Kalıcı eyeliner son zamanların en gözde uygulamalarından biri. Eyeliner yapmayı seviyorsunuz fakat her gün uğraşmak canınızı mı sıkıyor? Ya da eyeliner çekmede sorunlar mı yaşıyorsunuz? Peki kalıcı eyeliner & Kalıcı dipliner ile bu sorunlardan kurtulabilirsiniz desek? Günün her anı daha belirgin gözlere sahip olmak senin elinde.

Kalıcı Eyeliner (Kalıcı aylaynır) nedir?

Bazılarımız bunu “kalıcı aylaynır” olarak bilir fakat doğru yazılışı kalıcı eyeliner. Okurken ise kalıcı aylaynır diye okunur.

Kalıcı eyeliner ve kalıcı dipliner bir kalıcı makyaj uygulamasıdır. İsteğe göre incelik, kalınlık ve kuyruğu ayarlanır. Daha belirgin, alımlı ve güzel gözlere sahip olmak isteyenlerin vazgeçilmez olan eyeliner bazen işlence olabilmektedir. Özellikle her gün yapmamız gerektiği için bir süre sonra hem zaman kaybı olmaya hem de sıkıcı bir hal almaya başlar. Özellikle eyeliner çekme konusunda sorun yaşayanlar için tam bir işkencedir..

Kalıcı eyeliner nedir sorusu çok merak ediliyor. Çoğu kişi tarafından dövme işlemi ile aynı işlem olduğu düşünülüyor fakat kalıcılığı, kullanılan boyalar ve teknik olarak bakarsak çok farklı bir işlemdir. Kalıcı eyeliner işleminde doğal, organik boyalar kullanılmalıdır.

Kalıcı Eyeliner İşlemi Nasıl Yapılır?

İşlem alanında uzun süre eğitim almış uzmanlarımız tarafından yapılır.  Bakımlı ve güzel görünmek isteyen kadınların tercihi olan kalıcı dipliner işlemine çizim yapılarak başlanır. Yapılan çizim size gösterilir. Beğendiğiniz taktirde işleme başlanır. İşlem ortalama 1 saat sürer.

Sağlıklı Bir İşlem Midir?

Uzmanlar tarafından sterize ortamda yapıldığı taktirde hiçbir sağlık sorunu teşkil etmez. Kullanılan malzemelerin doğal olması sebebi ile cildde herhangi sorun yaratmaz.

Kalıcı Eyeliner & Kalıcı Dipliner Ücreti Nedir?

İşlemin ücreti uzmandan uzmana, işletmeden işletmeye değişiklik gösterir. Fakat kullanılan ürünler ve uzmanın yeterliliği göz önüne alındığında 1000 TL’den başlamaktadır. Daha ucuz olan yerlere sağlığınız için güvenmemenizi tavsiye ederiz.

Avantajları Nedir?

Kalıcı göz makyajının günlük hayatta çok fark yarattığını hepimiz biliyoruz. Özellikle eyeliner çekmede sorunlar yaşanabilmekte. Kalıcı olan bu uygulama sayesinde günün her anı bakımlı ve güzel bakışlara sahip olursunuz.

Özellikle göz makyajı için kullanılan malzemelerde cildi tahriş edecek kimasal maddeler de bulunur. Hem sizi rahatsız eder hem göz sağlığınıza zarar verirler. Kalıcı eyeliner uygulamasında ise doğal ve organik ürünlerin kullanılması cildinizi zararlardan korur.

Kalıcılığı Ne Kadardır?

Kalıcı dipliner kalıcılığı bakımınıza ve kullanılan ürünlere göre değişmekle birlike en az 2 yıl kalır. Bakıma göre 3-4 yıla kadar çıkmaktadır. Memnun kalacağınızı garanti ettiğimiz uygulama bitiminde tekrar yapmak isteyeceksiniz.

Merkezimizde birçok uygulama yapılmaktadır. Dudak Renklendirme, Microblading, Kalıcı Makyaj ve daha fazlasına göz atabilirsiniz.

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?