Kalıcı Eyeliner - Günün Her Anı Mükemmel Bakışlar - Lily's Studio

Kalıcı Eyeliner

Kalıcı Eyeliner

Kalıcı eyeliner son zamanların en gözde uygulamalarından biri. Eyeliner yapmayı seviyorsunuz fakat her gün uğraşmak canınızı mı sıkıyor? Ya da eyeliner çekmede sorunlar mı yaşıyorsunuz? Peki kalıcı eyeliner & Kalıcı dipliner ile bu sorunlardan kurtulabilirsiniz desek? Günün her anı daha belirgin gözlere sahip olmak senin elinde.

 

Kalıcı Eyeliner (Kalıcı aylaynır) nedir?

 

Doğru yazılışı Kalıcı Eyeliner. Fakat bazılarımız bunu “kalıcı aylaynır” olarak bilir. Okurken ise kalıcı aylaynır diye okunur.

 

Kalıcı eyeliner ve kalıcı dipliner bir kalıcı makyaj uygulamasıdır. İsteğe göre incelik, kalınlık ve kuyruğu ayarlanır. Daha belirgin, alımlı ve güzel gözlere sahip olmak isteyenlerin vazgeçilmez makyajıdır. Fakat bazen işkence olabilmektedir. Özellikle her gün yapmamız gerektiği için bir süre sonra hem zaman kaybı olmaya hem de sıkıcı bir hal almaya başlar. Özellikle eyeliner çekme konusunda sorun yaşayanlar için tam bir işkencedir..

 

Çoğu kişi tarafından dövme işlemi ile aynı işlem olduğu düşünülüyor. Fakat kalıcılığı, kullanılan boyalar ve teknik olarak bakarsak çok farklı bir işlemdir. İşlemde doğal, organik boyalar kullanılmalıdır.

 

Kalıcı Eyeliner İşlemi Nasıl Yapılır?

 

İşlem alanında uzun süre eğitim almış uzmanlarımız tarafından yapılır.  Bakımlı ve güzel görünmek isteyen kadınların tercihi olan kalıcı dipliner işlemine çizim yapılarak başlanır. Yapılan çizim size gösterilir. Beğendiğiniz taktirde işleme başlanır. İşlem ortalama 1 saat sürer.

Sağlıklı Bir İşlem Midir?

 

Uzmanlar tarafından sterilize ortamda yapıldığı taktirde hiçbir sağlık sorunu teşkil etmez. Ayrıca kullanılan malzemelerin doğal olması sebebi ile ciltde herhangi sorun yaratmaz.

 

Kalıcı Eyeliner & Kalıcı Dipliner Ücreti Nedir?

 

İşlemin ücreti uzmandan uzmana, işletmeden işletmeye değişiklik gösterir. Fakat kullanılan ürünler ve uzmanın yeterliliği göz önüne alındığında 1000 TL’den başlamaktadır. Fakat sağlığınız için daha ucuz olan yerlere güvenmemenizi tavsiye ederiz.

 

Avantajları Nedir?

 

Kalıcı göz makyajının günlük hayatta çok fark yarattığını hepimiz biliyoruz. Özellikle eyeliner çekmede sorunlar yaşanabilmekte. Kalıcı olan bu uygulama sayesinde günün her anı bakımlı ve güzel bakışlara sahip olursunuz.

 

Özellikle göz makyajı için kullanılan malzemelerde cildi tahriş edecek kimasal maddeler de bulunur. Hem sizi rahatsız eder hem göz sağlığınıza zarar verirler. Kalıcı eyeliner uygulamasında ise doğal ve organik ürünlerin kullanılması cildinizi zararlardan korur.

 

Kalıcılığı Ne Kadardır?

 

Kalıcı dipliner kalıcılığı bakımınıza ve kullanılan ürünlere göre değişmekle birlike en az 2 yıl kalır. Bakıma göre 3-4 yıla kadar çıkmaktadır. Memnun kalacağınızı garanti ettiğimiz uygulama bitiminde tekrar yapmak isteyeceksiniz.

 

Stüdyomuzda birçok uygulama yapılmaktadır. Dudak Renklendirme, Microblading, Kalıcı Makyaj ve daha fazlasına göz atabilirsiniz.

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Bazı Çalışmalarımız:

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?
Şimdi Ara