fbpx

Magic Probe Zayıflama

Magic Probe Nedir ?

Magic Probe Zayıflama Cihazı dışında birçok yöntemi denediniz fakat bir türlü istediğiniz bölgedeki yağlarınızı yakamadınız mı ? Karın bölgesini eritemiyor, gıdıdan kurtulamıyor, basenlerinizde incelme olmuyor mu? Bölgesel incelme konusunda inanılmaz etkiler yaratan bir bölgesel incelme aleti var desek ? Peki Magic Probe nedir?

Diğer isimleri ile Heykeltıraş zayıflama, Magic Slim; 40 Khz ve 1.8 Mhz'ye kadar operasyon frekansları ile cildin normalleşmesini sağlar. Uygulanan gelişmiş ses dalgaları ile tam bir yağ yakma makinesidir. Ciltteki sarkıklıkların giderilmesinde, çatlaklar ile mücadelede, lokalleşmiş yağların ve selülitlerin normalleşmesinde çok kısa sürede etki yaratır. Kadınlarda ve erkeklerde cerrahi yöntemlere gerek duymadan zayıflamayı sağlar. Özellikle düzenli spora gidemeyenlerin veya yoğun diyet yapamayanların tercihi. Son zamanlarda popüleritesini gittikçe arttırmakta.

Tek Seansta En Az 2 CM İncelme!

Evet yanlış görmediniz. Magic Probe yaptıranlar tek seansta en az 2 cm incelme görüyor! Bu incelme vücut yapısına göre tek seansta tam 10 CM'e kadar çıkabilmektedir. Bütün seansların sonucunda ise gözle görülür net fark oluşur.

Cihaz her bölge için ayrı bir sistem geliştirmiştir. Bu yüzden her bölgede maximum verimlilik sağlanır. Magic Probe yaptıranlar cerrahi işleme gerek kalmadan istedikleri bölgede incelmeye sahip olabilirler.

Ağrılı Bir İşlem Midir?

İşlem tamamen ağrısızdır. İstenen bölgedeki yüzeye sürülen özel jel sayesinde hiçbir şekilde acı hissedilmez.

Hamile, diyabet, epilepsi gibi rahatsızlıkları bulunan kişilere kullanılamaz. Regl döneminde ise birkaç gün ara verilerek regl dönemi bittiğinde devam edilir.

Kaç Seans Önerilir Ve Kaç Dakika Sürer?

Önerilen seans miktarı kişiden kişiye değişiklik göstermek ile birlikte ortalama 8 seansta iyi bir sonuca ulaşılır. İşlem süresi 30 dakikadır. Yağ hücreleri vücuttan lenfatik şekilde atılır. Bu yüzden sonuç kalıcıdır.

Magic Probe fiyat konusunda da sizleri tatmin eder. Abartıdan uzak ve fiyat&performans olarak ilerleyen Heykeltıraş zayıflama ile cebiniz yanmaz. Magic Probe fiyat konusunda bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Magic Probe Hangi Bölgelerde Kullanılır?

Heykeltıraş zayıflama; vücudun her bölgesinde gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Özellikle karın, bacak, basen, göğüs, kol, sırt ve bel bölgelerinde iyi sonuçlar verir.

Sitemizde şu kısımlara da göz atabilirsiniz. Microplus, Hydrafacial Cilt Bakımı, G5 Masajı ve daha fazlası..

Konuşmayı Göster
Bize Hemen Ulaşın!
Merhaba :)
Kampanyalarımız hakkında sizi bilgilendirmemizi ister misiniz ?